bugün

entry'ler (56)

adana final dershanesi

genelde finalde iyi siniflara iyi kotu siniflara kotu davranilir rivayeti yaygindir.

adana final dershanesi

Adanada olup adi en duyulduk dershanelerdendir kalitesi hakkinda herkesin farkli dusunceleri vardir.
edit:yok mu hakkinda dusuncesi olan yazar kardeslerimiz.

hacettepe diş hekimliği

Ankarada bulunan bölümdür.

ygs sosyalde ful tek şıkki isaretleyen sayisalci

Sakincasi tarafimdan bulunmazsa olacağım kişidir
edit:varmi zarari gercekten

500tl lik kalem

8000 tllik tesbihin bile ucuz gösteremeyeceği kaleemdir
edit:8000 tlye tesbih almak dinen uygunmudur da müslümanlara laf atılıyor pezeveng ler(iş adamları)

türkleri en çok öcalan düşünür

1adam Türkleri g.tü ile düşünüyor
2adam zaten herşeyi g.tü ile düşünüyor (beyin yok ki)
3 sonuç olarak madam hepTürkleri düşünüyor önermelerine sebep olan ifade

oruçlulara sokağa çıkma yasağı uygulansın

Lan ya.şak oruçluyum ağzımı açtırma dedirten öneri

oruç tutmayanların çektiği zulüm

Allah (c.c.) bize iftarda sığır gibi yeyin dememiş ki değilmi isteyen istediği kadar yesin ama şunu unutmayalım iftar ve sahurda ne kadar yersen ye toplam ençok 2.5 2,7 öğün felan yiyebilirsin yani oruç tutmazsan yiyeceğin 3 öğünden daha az ayrıca aralarda yaptığın öğün dışı atıştırmaları kek pasta çay kahve vb... Saymadım bile.Oruca laf edeceğinize normalde sığır gibi yiyip şişmanlayan sonra zayıflamak için kendine eziyet eden (diyet) kimselere çemkirin

oruç tutmanın zararları

Resmi belgelerce kanıtlı olup suç oranında belirgin azalmaya sebep olur ayrıca dinimiz iftar ve sahurda SIGIR gibi yiyin sonra sabah namazını felan kılmadan dolu mide ile malak gibi öğlene kadar yatın , ÖLeceğnizi bilseniz hasta olsanız fidye verecek gücünüz olmasa dahi tutun diyo ya (en azından beyin yoksunu ateistler öyle diyo) bu yüzden zararlıdır(lan mallar dinimiz az yiyin az uyuyun diyo siz ne diyonuz g.tünüzden uyduruyonuz bilip bilmeden)

ateistler

evren kendiliginden oluşuyorda bir resim neden kendiliğinden oluşmuyor yada bir sofra neden kendiliğinden oluşmuyor denildiğinde ERROR veren ahirete inanmayip kendini DÜNYA MALI ilan eden ve evet böylelikle dünyanın en büyük MAL varlığı olan amaçsız ve saygısız topluluk.belki bir zamanlar ateisttim ama kendimi kandırdığımı farkettim ben malmıyım ateyist olim

ateistler

ateistligin temelinin evrenin kendiliğinden oluşmasi olmasına rağmen bir tanesinin köşeye sikişinca tamtersini söylemesiyle vay amk dediğim yalancı gariban ve evet özellikle islam düşmanı topluluk.

hidra vs ceza vs allame

Yeni stüdyosunun adı=...?

hidra vs ceza vs allame

Yeni stüdyosunun adı=...?

jagulep

https://www.pinterest.com/pin/390898442627292940/ Jaguar ve leopar melezidir evin önünde olsa insansavar olarak kullanılabilir
link=

farabi anadolu lisesi

Adana'da bulunan (yaşar doğu caddesi ,polis okulunun arkası)müdürü Murat Gökbulut iken şimdi Süleyman Koç olan konumundan ve ilgisizlikten dolayı kaybeden ögretmenleri hiç fena olmayan anadolu lisesi.

bor türkiye

%72 den fazla bulunduğu tahmin edilen kendisine duyulan ihtiyaç giderek artan element ve bu orana sahip olan yer.

eve gelip sevişmek istemeyen kızla zorla sevişmek

Kadın sebepsiz olarak kocasının isteğini reddetmesi ise caiz değildir.Peygamber (asm) de bu konuda şöyle buyurmaktadır:
"Erkek karısını yatağa çağırır, kadında gelmeye yanaşmaz, erkek öfkelenmiş olarak sabahlarsa, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler."(bk. Buharî, Nikâh 85; Müslim, Nikâh 120-122)Evlenmemişse zaten haram olan evlenincede kızın erkeğin cima isteğine karşı çıkmasına karşı galiba meleklerin kendine lanet okuduğu kıza yapılmak istenen,tecavuz.

kırbacın tatlı acısıyla zevkten titreyen kız

Mazoşistdir.

ilk insanların yaşı

Kimilerinin binlerce yıl kimilerinin 20,30 yıl dediği sağlam tartışma konusudur.

bu kız bana bakmaz denilen kızın bakması

Yiyecek gibi bakınca üzerine alınıp rahatsız olan kızdır.