bugün

sevdiği entry'ler

ben o kadar da zengin değilim diyen erkek

Hayalleri suya düşüren erkektir. takıldığım hoş çocuk ilk başlarda hediyeler, sürprizler, güzel yerlerde akşam yemekleri, sinema falan baya bi çıtayı yüksek tuttu.

Sonraları hiç sürprizler, hediyeler gelmemeye başladı ve ağzından o acı cümle döküldü: "Ben o kadar zengin değilim". Bu bana yapılamazdı ben de ilişkimizi sonlandırmaya karar verdim.

utangaç erkeklerin çok seksi olması

bir realite. Yakisikli utangaç erkekler çok seksi oluyorlar. Hele o utangaç minnoş tavirlar beni bitiriyor. Ahaha başlıktan tipsiz erkekler medet umdu değil mi? Boşuna ummayın canlarım.

hoşlanılan erkeğin sen abdülhamidi savundun demesi

Güldüren durum. Savunmadım yakisikli denilerek geçiştirilebilir.

recep tayyip erdoğan vs muharrem ince

görsel
vs
görsel

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

Sadık olmalı
geniş omuzlu olmalı
yakışıklı olmalı.(bunu yazmama bile gerek yok kjsjs)

allahın partisine oy vereceğim diyen hacı dede

gider ayak çarpılmasa bari dediğim dededir.

gina

Kanyon'da bulunan güzel bir italyan restoranı. sufleleleri çok güzel.

terör sempatizanı yazarlar

Son zamanlarda ağır göt korkusuyla içlerine kapanmış yazarlardır. Konuşsanızda tanışsakso. Hemen şikayet ederim valla ipneler.

beyaz tenli bir kızı korumak

Koruyup sıkıca sarmaktır.
Kimselere güneşe bile vermemektir.
evet.

bugün benim doğum günüm

bugün benim doğum günüm. sözlüğün en güzel en tatlı en kızının doğumgünü.^^

öğretmenler yazın maaş almasa kriz biter

devletimize hatırlatılması gereken önemli bir husustur.

Yüzbinlerce öğretmen ve akademisyen var. her ay kelle başı en az 4 bin kağıttan milyarlarca lira zarar ediyo devlet. Sonra da ona buna vergi koyarak biz zavallı vatandaşı eziyor. öğretmenler de yazın sefa sürüyo. Bu sese kulak verin.

kemalistlerin gittikçe saldırganlaşmasnın sebebi

kemalizm kadar gerici bir sistem dünya üzerinde mevcud olmamıştır.(6kazıktan birisi devletçilik bugun dava eden hiçbir millet yokvazgeçin desen vazgeçmezler). ne bunların laiklik anlayışı ne milliyetçilik anlayışı zamanlarındada yoktu şimdide yok. hiç birinin akılla mantıkla alakası yoktur. her batıl sistem gibi buda çökecektir(batıl zayi olmaya mahkumdur.) demokrasiye geçildikten sonra iktidar yolu kapandı sadece koalisyonla ortak olabilirdiler(oda darbelerle) tek ümitleri orduydu oda gidiyor ellerinden şimdi(ordu haydi görevee irtica geliyor.) artık yapacakları iş diz dövmek olacaktır. ülkeyi darağaçları bulvarına çevirdilier bırakında artık sizin gibi düşünmeyen birileride konuşsun ya.

saçları yağlı olan erkek

Saçların yağlı olmasi, bakır çinko ve benzeri minerallerin o bölgede fazla salgılanmasıyla olur. Bu kişiler genelde zekidir.

gelmiş geçmiş en iyi aşk filmi

Tabi ki sevgili John dur. Ağlamıyorum gozume bir şey kaçtı...

kemalistlerin gittikçe saldırganlaşmasnın sebebi

Mitingde bir araya gelmelerinin verdiği cesarettendir. Bunların eline fırat geçse darbe de yaparlar. baş örtüsü, namaz vs hepsini devletten temizlerler.
Bunların özgürlük anlayışı çıplaklık, sykiş, içki, kumar, eğlence, dans, kafayı çekmek; pavyon, kerhane, meyhane, bar bitti.

Öyle iman, itikat, ihlas; çizisini nefsinin değilde Allah ın koyduğu bir adalet, dürüstlük, saygı, mutevazilik... Bunları ayaklar altına alırlar.

E bizimkilerin çoğu da bunun farkındalar. Onun için rahat iktidar oluyorlar.
Yazık bu millete yazık.