bugün

(bkz: kert)

(bkz: deveci)

(bkz: sterka sor)

(bkz: katilll)

(bkz: selia)

teröristler üzerinden duyar kasmak, ülke değerlerini tiye almak gibi hünerlere sahip küçük insanlardır.
(bkz: katilll)

Polisimize katil dedi resmen...
(bkz: selia)
(bkz: katilll).
deveci fedöcüdür.
En büyük terör örgütü devlettir.

Selamün aleyküm.
25 eylül de var.
Terörist, ben teröristim demiyor gördüğümüz üzre. Biz biliyoruz merak etmeyin.
Chp ve hdp li yazarlar der geçerim.
hayret ırkçılara o kadar çok ayar verdim ama adımı anmamışlar.

üzüyorsunuz beni gençler. gerçi ben kürtünde ırkçısına karşıyım.

bir sempatizanlığım yok ama biri adımı anar diye ümitlendiydim.
(bkz: nardaninciler)
berkin elvanın poposuna paspas çekmiştir.
çok var. pek yakında hepsini ifşa edeceğim. faka bastınız.
hadsizlik ve terbiyesizliğin sınır tanınmadığı bir başlık olmuş.
bence sözlüğe yaş sınırlaması getirilsin yoksa bu ergenler sürekli bu tarz başlık açıp duracak gibi.
Vay arkadaş polisimizi askerimizi koruyorum savunuyorum diye terör sempatizanı mı olunuyor. Bu arkadaşa birisi okuma yazma ögretsin. Bir ergen yazar da kendisi.

Not: o kale3 değil iyi bak efendi...
bu dünyada herkes yalnızdır. Sadece ortak noktalar buldukları şeyler onları potansiyel teröristlikten çıkartıyormuş gibi düşünülür. Sonuçta herkesin öyle ya da böyle kendi için savaştığı bir ortamda başkasıyla yek vücut olamayacak olması onu aslında potansiyel olarak baskasının teröristi yapar. Çünkü karşımdakinin beni öldürmeyeceğini bilebilir miyim ? Bilemem. O yüzden benden olmayan herkes için bir terör kaynağıyım. Diğer herkes için de bu böyledir aslında. Sadece bazılarına kurallara uyar ve hapse girmek istemez diye bir davranmama durumu atfederek güveniriz. Dağa çıkıp bu vatanı bölmek için uğraşanlarla devletin oturmanı hak kıldığı meskeninden seni mahrum bırakmaya çalışan bir suçlu arasında bir fark yoktur. ikisi de devletin toprağını kendi himayesine almak için davranışta bulunmuştur. Yani sana potansiyel tehdit oluşturan herkes senin için terörden kesin uzak değildir. Yani benim için herkes potansiyel terör sempatizanıdır çünkü kimsenin içini bilemem. Bunu davranışa dökmesi onu terörist yapar belki ama bunu dışa dökmemesi onu teröre sempati duymayan yapmaz.
Gıyabında konuşulan yazarların hangi entrysi türkiye cumhuriyetini yücelten içerik taşır? Sen üstü kapalı giydireceksin aklınca biz tepki verince yan çizip inkar edeceksin öyle mi? Senin bi üst versiyonun etek giyip taş atıyor. Delikanlı olun azıcık!
(bkz: asi botan) (bkz: kert) (bkz: 25 eylül 2017) diye her defasında dozu artarak süregelen seri.
(bkz: katilll) meşhur antikaw serisinin son ürünü olur kendileri.
(bkz: sterka sor)
(bkz: deveci)
(bkz: baris hemen simdi)
(bkz: nadia nadia) (teröre bulaşmış ve zararlı bir ideoloji ve oluşumu temsil eden kişileri radikal şekilde savunan, normalleştirmeye çalışan kişilerin de bu grupta değerlendirilmesi kanaatindeyim.)
(bkz: mutemadiyen)
(bkz: kutsalkizil)
(bkz: lock)
(bkz: bogrulce)
(bkz: zerya)
(bkz: klimanjaro)
sonlardakileri yazan kimse olmamış.
başlarını katilll hanımın çektiği yazarlardır. okmeydanı'nda örgütlenip toma taşlarlar.
6 yıl önce Feton'nun götünü yalayan tiplerin insanları Terörist diye yaftaladığı başlık.

En büyük terörist Güçlünün götünü yalayanlardır.
en büyük terörist terörcülük yapıp bu terörcülüğe şak şak yapanlardır.
sayıları afrin ile birlikte artmış olandır.

can havliyle kamuoyu oluşturmak umuduyla her sosyal medya platformunda türemeye başladılar.

kimisi kemalist taklidi yapmakta. vatansever kemalist arkadaşların kanıp da teröristlere prim yaptırmamaları dileğiyle.

hiç yoktan destek verdiğiniz kişilerin 3-5 entrysini okuyup, öyle destek verin.

edit: mesela cenillo.
gezi parki direniscisi
baris hemen simdi
awestada oturan adam
gezi parki direniscisi tarafından berkin elvan ile alakalı yazılar bekliyoruz buraya. yaz da eksileyelim bacım.
Son zamanlarda ağır göt korkusuyla içlerine kapanmış yazarlardır. Konuşsanızda tanışsakso. Hemen şikayet ederim valla ipneler.
Şerefsizlik
Münafıklık
ibneliktir yaptıkları. Çıkın dağa biz kıyma yapmayı çok iyi biliriz demek isterim.