bugün

entry'ler (10)

nikola tesla

Dünya malından elini eteğini çekip kendini ilime adamış, çalınan buluşlarıyla "Edison" denen çakma fizikçiyi yaratıp onu harun kadar zengin etmiş zat'tır kendileri.

berberlerin olmazsa olmaz şeyleri

Ustasına yaranmaya çalışan saç kesiminden bi haber olan çırakları.

yaprak sarması yapabilen kız

Soyu tükenme tehlikesinde olduğundan, değeri diğer kızlara nazaran daha fazla olan tapılası canlıdır.

küçükken en sevilen atari oyunları

Kara kutu vardı bir zamanlar river raid çocukluğumun vazgeçilmeziydi.
Tank, mario, street fighter, the filistones, punisher, samurai shodow, tekken, double dragon, snow, snow - 2, metal slug serisi ...
En vazgeçemediğim oyunsa Street Fighter 2,5 ti. Tabiri caizse en iyi oynayana sensei ünvanı verilirdi. Önünde ceket iliklenirdi. Oyunu hiç round kaybetmeden bitirince oyunu yazan kişilerin fotoğrafları çıkardı. işte o zamanda komşu evlerden çocuklar çağrılır oyun sonu izletilirdi. Hey gidi günler.

yaran zaytung haberleri

“öncelikli olarak amacımız, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir heyecana sahne olacak taksim'deki taciz, tartaklama, gasp v.s vakalarını, vatandaşlarımıza mobese farkıyla, evlerinin konforunda izletmek..."

insan 7 sinde neyse 77 sinde de odur

Can çıkar, huy çıkmaz atasözümüzle aynı manaya gelir aslında.
Oğlum insan insan 7 sinde neyse 77 sinde de odur.
Oğlum can çıkar huy çıkmaz.

bir gün mutlaka gideceğim denen yerler

Türkiyeyi bitirdikten sonra
- Phuket
- Japonya
- Nepal
- Chicago
- Newyork
- California
- Cape Town
- Sidney
- Mısır
- Mekke

Bir de hayırlısıyla cennete gitmek istiyorum.

seninki kaç santim

Mailimi açtığımda direk olarak sildiğim fakat gerçekte ne anlama geldiğini daha sonra öğrendiğim kampanyadır.

küpe takan erkek

Hayat tarzını küpesiyle birleştirerek ortaya koyan erkektir.

hastası olunan sözler

Damar damar üstüne binmiş.

Yurdum insanının en hayran olunası, en yaratıcı sözlerinden biridir.