1. 1.
  hoş gelmiş. inşallah zenci erkektir.
  -4 ... kedi memduh
 2. 2.
  ismine kurban olduğum yazardır.
  5 -14 ... bogrulce
 3. 3.
  kürt milliyetciligi yapan, yapmayanları da nazik bi dille uyaran yazar müsvettesidir efendim. senin yerin daglardır daglar diyerek eksiliyorum. türkiye türklerindir.
  27 -3 ... aclatudinos kratanos
 4. 3.
  bir vatansız komünist yazar daha türk askeri düşmanıdır kendisi. (#28229079)
  5 -1 ... st jimmy
 5. 4.
  Vatanla veya vatanla ilgili bir kavramla bir ilgisine denk gelememiş olmamız kendisinin ironi sever bir arkadaş olduğunu düşündürmektedir.
  1 ... vigilante8
 6. 5.
  Lgbt, kızıl moskof, ateist bir soysuz kansız vatansız aşağılık bir yazardır.
  10 -4 ... timarli sipahi pusat40
 7. 6.
  Bak aslanım,

  Türklerle derdin ne bilmem, ilgilenmem de ama şunu bil burası türk vatanıdır, gerekirse o barikatları yıkarlar bunu bil yaZarı.
  6 -4 ... flat head
 8. 7.
  dogu ukrayna'yi hatirlatmistir. bir yil once ayrilikcilarin kurduklari barikatlar, bugunun ozerk bolgelerinin sinirlari olarak kalmislardir. o barikatlar vatanin sinirlarini belirler dogrudur. turkiye'nin guneydogu bolgesinde kendini millet olarak ifade bir guruhta, hendek kazmak marifitiyle barikatlar olusturmaktadirlar. dikkat edilmelidir. vatanin sinirlari o hendeklere kadar cekilebilir. bence cekilsindir, hicte sikimde olmaz.
  2 -1 ... gedikpasa
 9. 8.
  futbolla ilgili üzücü çıkışlarını bir süredir büyük bir hayret ve üzüntüyle izleyip sonuç olarak donuza eklemeye karar verdiğim yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken sözlüğe donuzu getiren zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün kendisinin futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.
  2 -1 ... legend of the stranger
 10. 9.
  Barikatın karşı tarafından (o))) çektiğim yazar.
  2 ... centurion