bugün

entry'ler (64)

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Affet beni.

anın görüntüsü

görsel

duygusuz sevişme

Aseksuel.

koalaamanefayda

Öptüm o zaman.

eşcinsellere hitap etme şekilleri

Ha birde insan olun lan biraz bizde mi size lakap bulalım heterolara hitap etme şekli diye. Insana insan oldugu icin bakın insan gibi ismiyle hitap edin. Cinsiyet ayrımcılığına hic gerek yok!

eşcinsellere hitap etme şekilleri

Bu nasıl bi başlık? Baska işin gücün yok muydu kardeşim sana girip cıkmıslar herhalde.

ilk kez gökyüzüne bakmak

Sonsuzlugu farketmek.

ateistler kendisini nasıl avutur vol 1

Ateistlerin kendini avutma gibi bir çabası yoktur.

şeytan

Satan, iblis, lucifer, şeytan vs bircok adı vardır. En çok satan ismini sever kendileri.

1 84 boyunda sarışın mavi gözlü kaslı erkek

Vurduruyordur diyen şahıs kendinden biliyor galiba.

bu geceki ruh halinizi bir cümleyle anlatın

Rakı yanında jelibon gibiyim.

homofobiğim ve bununla gurur duyuyorum

Son olarak diyorum ki; "Gücümüze karşı yenilenler bize hasta diyorlar."

homofobiğim ve bununla gurur duyuyorum

Yazmıcam diyorum ille yazdiriyorsunuz. Su cok bilmis tavirlari bir kenara birakin ve arastirma yapin. Dunyaca unlu doktorlar ve saglik örgütleri tarafindan kanitlanmis homoseksuellik" HASTALIK DEĞiLDiR ". Siz nasıl heterosaniz dogustan karsi cinsinize ilgi duyuyorsaniz homoseksuellerde dogustan gelen yonelimle hemcinslerine ilgi duyuyorlar. Bunu anlamicak ne var. Kafaniz bassın artik calistirin su beyinleri. Biz kalkip heterofobigiz diyor muyuz. SIZE NE MILLETIN YONELIMINDEN???

izlemeyen gebersin denilecek filmler

Amelie
Mavi en sıcak renktir
Leon the professional
Titanik
Mahşerin dört atlısı
Intihar odası
Date and switch.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ben bu şarkıyı sana yazdım ben bu şarkıyı sana yazdım...

(bkz: Cem Adrian)

uzak durulması gereken insanlar

Kesinlikle uzak durulması gereken insan tipi homofobik ayrımcılık yapan ırkçı ve hayvan sevgisi olmayan insandır. Bu insanlarda ne anlayış ne vicdan ne acıma duygusu ne iyi niyet hiçbirşey yoktur.

eşcinsellerden nefret etmek

Ilk olarak herkesi allah yarattı eşcinselleri de heteroseksuelleri de tüm canlıları da allah yarattığına göre, hatta şöyle bir sözde vardır "yaratılanı sev yaratandan ötürü" ha tabi herkesi sevmek zorunda degilsiniz ona birsey demiyorum ama saygı duymak zorundasınız nasıl siz heterosunuz karşı cinsinizden hoşlanıyorsunuz diye biz sizi aşagılamıyorsak size laf söylemiyorsak sizde escinsellere söyleyemezsiniz. Çok bilmiş bir arkadaş hayvanlarfa eşcinsellik yok demiş, eger bu yorumu burata yazarak birsey konusuyorsan araştırıp ona göre konuscaksın ona göre bilgin olacak. Hayvanlarfa escinsellik vardır. Nerdeyse tüm hayvanlarda görülmektedir. Hatta arastiriniz bunun bircok görülmüş ve tanik olunmus ornegi vardir. Escinsel penguen ciftin hetero bir penguen ciftin yumurtasini calip onu yetistirmek istemeleri, suudi arabistanda bi at escinsel diye idam edilmesi gibi, hatta erkek olan kedimle baska bir erkek kedinin ciftlesmek istemesi gibi bircok ornek vardir. Hani escinseller kendileri seciyor diyorsunuz ya hayvanlar boyle dusunup escinsel olayim diye secim yapamaz, yani escinsellik tamamen dogustandir. Ve ikinci olarak tekrar bi arkadas yazmış ki; escinsellik dinen yasaklanmış birseydir demis, bunu soyleyen herkes ilk once lut kavmini ornek gösteriyor ki lut kavmini iyice arastiriniz oyle yaziniz. Lut kavmindeki erkeklere birbirleriyle iliskiye girmisler evet ama onlar zevkine girmisler yani dogustan escinsel degillerdi onlar secim yapmislar ve sonradan uyarmalara karsin vazgecmedikleri icin yok olmustur o kavim. Kimse onlar icin dogustan escinsel diye birsey soylememistir. Gelelim bu zamana, simdiki escinsel ve biseksuel arkadaslarimiz sirf cinsel iliski icin degil sevgi icin ask icin birlikteler ve tek istekleri hetero insanlar gibi ozgurce asklarini yasamak ve evlenmektir. Lutfen bilmeden yorum yapmayiniz arastiriniz.

cehennemde türk olduğunu belli etmenin yolları

Yansın bu dünya dırırı bitsin bu rüya dırırı...

güzel ve zeki kızların hep yalnız olması

Kendisine uygun yakışıklı zeki eli yüzü düzgün birini bulamamış olmasıdır.

en güzel kız ismi

Seda güzeldir.