bugün

Anlamsız, kaslı değilim boyum çok uzun değil saçlarım neredeyse 4 numara ve bana hiç yakışmıyor ama otobüste , dışarıda gezerken kızlar sürekli bana bakıyor. Ama şu güne kadar hiç biri gelip tanışabilir miyiz diye sormadı. Bi yandan kazanırken bi yandan kaybediyoruz. Neden yazdım bunu bilmiyorum , kim yazdırdı bunu bana , ulan?
ee insanlar her gün maymun görmüyor.
normal durumdur.
Bir seks tanrısı olabilme ihtimalindendir. Afrodizyaklı parfüm sıkan seks adamlar yok mu, tam da doğru yere geldiniz bayım. Hahah
kendine umut vermeye çalışan ve pek de yakışıklı olmayan bir erkeğin cümlesidir.
kendini avutuyor olabilir.

ama gerçekten şeytan tüyü de olabilir. bazısında vardır. tipi belli bir ortalamanın üzerindedir muhakkak. ama öyle özellikler eklenir ki kendisinden hoşlanılmaması zordur. bir ortamda konuşunca kafalar döner mesela ona. çirkin - yakışıklı - tatlı karışımı bir karizması vardır.

bence güzel avuttum kendimi. ehe.

edit: gelen artı oylar üzerine tekrar tekrar açıp okuyorum olm diyorum ne güzel avutmuşum kendimi bak yine kalktı bi yerlerim.
şükrediyorlardır.
Uyurken toton açıkta kalmıştır.
anakondayı,pitonu ve cıngıraklı yılanı deliğinden çıkaracak sohbeti olan elemandır.
çirkinsindir. net. kızlar çirkin erkeklere bakar ve gülerler.
bir anlık göz yanılsamasıyla bakmıştır. yani genelde böyle söylerler ama belki seni gizliden gizliye takip ediyordur. sonuçta tipe önem vermiyor olabilir. ha bir de kızın pek güzel olmaması olasılıgı vardır.
kız basitse araban filan vardır. kız aklı başındaysa sağlam karakterin vardır. bahsedilen kıza bağlı olarak açıklaması değişecek olgu.
Hiç tanımadığım kızlar efenim.
işin tipte olmadığını bilmeyen maldır.
Doğrusuda odur.
yakışıklısındır demek istediğim.
sen de sorabiliyorsun "tanışabilir miyim?" diye, çok zor bi şey değil şu ya. yapın şunu.
Neden kızlar sadece yakışıklıya mı bakar? Diye sordurtur. Çekici bir yönün vardır veya seni tanıyorlardır, etkilemişsindir.
Ya yanlışlıkla bir kaç saniye gözlerime daldı ise düşünüyorum gidip tanışalımmı desem ters bi tepki verirse ne yaparım diye düşünüyorum.
metro otobus gibi ortamlarda ters tepki cok da etkilemez aslında. Sonucta hayir derse zaten bir daha gorusme iht. 0 ama evet derse bir sans dogmus olur. ve hic denememis olmaktan cok daha iyidir kesinlikle. 4 kisiye deneyip hayir aldigim ve hic pisman olmadigim eylemdir. Ya tutarsa hesabi.
Fermuarın açık bebeğim çek onu.
yakışıklıyım, bakıyorlar ama ben seçemiyorum. nolcak benim bu halim.
giydiğin kıyafetlerden olabilir. ben de yaşadım bu durumu. pahalı sayılabilecek çok beğenilen bir ceket almıştım. hem o gün bir kız bana çok yavşamıştı hem de başka yerden geçerken kızların bana dikkat ettiğini fark etmiştim. ama gelip geçici tabii. başka nedenlerde olabilir bu durum için fazla ümitlenmemek lazım.
Bir rivayete göre diyelim.
'Park ettiğin ferrari'den uzaklaştıktan sonra konuşalım mı bu konuyu dostum?' cumlesine maruz kalacak kişi beyanıdır.
Karizmatiksindir o zaman.