bugün

entry'ler (10)

türkiye de tek gerçek spor kulübü vardır

ilk enrty'i giren canım arkadaşım. 1907'den bu yana her türlü şikeyi her türlü şerfsizliği yapmış bir kulüptür fenerbahce. Şike yaparsınız, ırkçılık yaparsınız, şerefsizlik yaparsınız, hakem satın alırsınız, teşvik pirimi verirsiniz. Bu lig için fazla ŞEREFSiZSiNiZ CANIM KARDEŞiM. Başarılarımızla bugüne kadar dünya futboluna adımızı altın harflerle yazdırdık, siz şerefsizlikte yeni bir çığır açmışken kendinize spor kulübü diyemezsiniz. Atatürkün ilkesini önplana koymanız ne kadar acınası bir durum. Ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda ahlaksını severim. Bu sözler size fazla yabancı

bir türk asla galatasaraylı olamaz

Sizin Türk takımı değil dediğiniz GALATASARAY kurtuluş savaşı döneminde takımın çoğu oyuncusunu mevzilere göndermiş bir kulüptür. Fenerbahçe o yıllarda tek bir futbolcusunu cepheye göndermezken ülkeyi savaş yerine bir futbol turnuvasıyla kurtarıcak düşüncesine sahip gereksiz bir kulüptür. Ülke futbolla değil savaşla kazanılır. Yaşadığınız bu topraklarda Galatasaraylıların kanı var. ingilizlerle yapılan futbol turnuvası kurtarmadı bu ülkeyi. Bugüne baktığımızda ise 1907'den bu yana şeref yoksunu olan bu insanların şuanda şikeyle beraber türk futbolunun adını kara lekelerle yazmıştır. Avrupada Türkiyenin adını duyuran takımdır GALATASARAY. Büyüklüğümüz altında eziliyorsunuz şikeci köpekler.

6 nisan 2015 fenerbahçe nin ligden çekilmesi

Ligin ağzına sıçtıktan sonra fenevbahçenin ligden çekilmesi türk futboluna büyük armağan olur. Şikeci ibneler siktirsin gitsin

zamana yenik düşen şeyler

Aşktır zamana yenik düşen... Nerde o ilk zamanlarda ki şehvetli aşklar? Zamanla azalıyor değil mi sevgiler?

renkli göz vs siyah göz

Siyahta bir renktir aq kasmayın bu kadar ayrıyeten bilgi vermek maksatlı olsun Siyah göz çok nadir bulunan bir göz rengidir. Maviymiş elaymış bunlar boş. Siyah gözü olan havasını atsın aq

en sevilen yabancı diziler

House Md. Kesinlikle izlenmesi gereken dizilerin en başında geliyor. Yüksek zekayla tıbbın birleşmesi

internetten biri ile tanışıp evlenmek

Olmayacak şey değil. Yeterince iyi tanıdıktan sonra çiftlerin evlenmesi gayet mantıklı. Ha internetten ha sokaktan farkı var mı?

mastürbasyon yapan kadınla evlenen geniş erkek

Namus dediğin ince bir zarla ölçülür arkadaşım. Eğer aklı orospuysa gider bakireliğini bozar zaten. Bu saçma düşüncelerden kopun artık. Madem herkes namuslu kızlık zarında sağlam olmalı o zaman bırakın bu modernlik ayaklarını

alevilik

Mezhep meseleleri benim için çok saçma... Alevi olmuşsun, şafii olmuşsun, sunni olmuşsun... Ne fark eder ki? Bunlar bence çok saçma şeyler... Hepimizin amacı aynı değil mi? Allah'a ibadet etmek onun sevgisini kazanmak ve ona kulluk etmek. Peki neden Allah'a farklı yollardan ulaşıyoruz? Neden her mezhep farklı anlaşılıyor. Alevilik hakkında pek birşey bildiğim söylenemez ama alevi memleketi Hatayda yaşıyorum. Sevdiğim kız alevi mezhebinden. Onların ailesinde başka bir mezhepten kız alıp verilmezmiş. Bu nasıl bir saçmalıktır. Madem alevilik renge ırka ve mezhep ayrımı yapmıyorsa. Neden sevdiğim kızın ailesi bu denli koyu bir aleviyken kendi mezheplerinin kurallarını bilmeksizin bakşa mezhepten kız alıp vermiyorlar?

aleviler vs namaz

arkadaslar sevdiğim kız alevi, ben ise hanefi mezhebindenim hiçbiz zaman kimsenın ınancını yargılamadım yargılamamda. Sevdiğim kızın babası katı bir alevi ve onların inançlarına göre kendi mezheplerinin dışında kız alınıp verilmezmiş. Sizden bunun hakkında biraz bilgi alabilir miyim teşekkür ederim