bugün

son 20 yılda ortaya çıkan söylemdir.

adamlar kendileri gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan ediyorlar.

en son boğaziçindeki öğrencilere de kısa yoldan terörist muamelesi yapıldı hemen.

zaten bu kafayla türkiye'nin kutuplaşmama şansı yok.

bence kasti olarak sağ-sol diyerek ülkeyi ikiye ayırıyorlar.
hepimiz bir gün 5 dakikalığına da olsa terörist olacağız sanırım.
Halk sever böyle kahvehane ağızını o yüzden sallayıp duruyorlar.
Asıl teröristlerin arada kaynayıp olmadık işler çevirmelerini kolaylaştırmaktadır. (bkz: 15 temmuz)
poliste terör örgütüne kaydı olan adama, ötücü kuşları koruma derneği üyesi mı desinler???
Terör örgütüne e mail ile mi kayıt olunuyor yoksa telefon numarasıyla mı? Başvuruyu nereden yapıyoruz mesela?

Bir adet radikal islamcı eylemidir.
bu yetki destekçilerinde de var kaz dağlarında, kısa vadede istanbul sözleşmesinde, boğaziçi olaylarında, muhalifliğimde yaptım teröristliğimi.
Kişi kendinden bilir işi - atasözü.
kendileri neyse herkezi de öyle zannediyorlar.
Ortadoğu'daki herkesin birbirini tekfir etmesinden hiç bir farkı olmayan hede. Ortadoğu'da ortalık bu sebeple kan gölü.

(bkz: tekfir)

"Nasılsa benim arkamda, ben ne kadar saçmalasam da, ne kadar kutuplaştırsam da, ne kadar başarısız olsam da beni iktidarda tutacak yeterli fanatiğim var." Kafası ile yapılan bir eylem değilse, nedir bu?
iyi alışıldı buna.
yok hükmündedir. meral hanım'a fetocu vs dedikten sonra ortak olma çağrısında yerli- milli demediler mi ? geçiniz.
kimler terörist artık anlayamıyoruz. kimler değil söyleyin. kafamız fazla karışmasın.
Patatesçi terörist, soğancı sempatizan. Öğrenci terörist, eyt'li sempatizan. Perakendeci terörist, fırıncı sempatizan.
Bu başlık altında hdppkk güzellemesi yapan malum partili arkadaşlar var galiba.