bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük bi arkadaşım var karşı cins * ulan bazen diyorum ben bundan hoşlanıyorum galiba 2-3 gün geçiyor, diyorum yok ya ne alakası var, 2-3 gün sonra sürekli kızı düşünüyorum oha aşığım olm ben buna diyorum, sonra yine başa dönüyorum. ağzıma sıçayım lan bu ne böyle kendi kafamı karıştırıyorum. kız da bi garip. bi böyle çok ilgili benle sonra hiç sallamıo falan. bi kararlı olsa belki ben de ona göre davranabilicem. ama yok illa kafamı karıştırıcak.,
neyse bi ara bunla baya konuştuk. iş atar gibiydi ya da ben öyle anladım, bilmiyorum. ortak arkadaşlar da tatildeydi dedik bişeyler yapalım. çıktık kızla gittik yemek falan dolaştık böyle normal arkadaş gibiydik. sonra dedik napsak napsak sinemaya girdik. kardeş kardeş filmimizi izlioduk. sonra bi böyle üşüdüm dedi. demez olaydı. dedim şimdi sarılsam yanlış anlar mı, sarılmamı istio acaba? kafamda bin tane soru döndü. sonunda bi bok yapamadım. o zamandan beri içim içimi yio lan sarılsa mıydım? sarılsam da nolucaktı sanki yürümez bizimki diyorum. ama sarılsa mıydım lan?