bugün

Devlet bu ailelere yeterli koruma ve bakım sağlayamıyor. Hadi türk misafirperverliğimizi gösterip bu aileleri evimize alalım. Hem sevaptır hem de biz De Mülteci olabiliriz.

Suriyeliler ülkemizden gitmek istemesi, ölmesinler. Çocuk cesetleri bitsin artık.
asla katılmayacağım kampanya.

ayrıca (bkz: entry ve nick uyumu).
(bkz: herkes evine bir suriyeli alsın kampanyası)

aramaya inanın. sonra konuşalım bunları olur mu.
Bebeksevicileri görmek istediğimiz kampanya.
Bunu diyen bunu da dedi;

http://m.uludagsozluk.com/e/29206642/

Eyy yarrabbiii!!!
izlandalıların yaptığı kampanyadır. Almayayım sağol.
Geçici çözümleri desteklemiyorum. Kalıcı çözümleri de bireyler değil, kurumlar gerçekleştirir.
Yeter be her yerde suriye suriye
Bi yere kadar artık
Bizim hakkimizi yiyor adamlar karı gibi kaçmak yerine kalsalardı ülkelerinde savaşsalardı şerefleriyle ölselerdi.
Suriyelilere vatandaşlık verilmesi için neredeyse birbirini sikecek olan amk partisi sempatizanlarinin pek sıcak bakmadığı kampanyahahah.

Dininiz kitabiniz para amk.
Müslüman olmadığım için beni kapsamayan kampanya.

Uyarmadı demeyin, onlarında şii, sünni, caferi, ateist olanı var. Şok yaşamayın.
Bir imamın cuma hutbesinde 'gerekirse karılarımızı paylaşacağız, ensar muhacire böyle fedakarlıklar yapmıştır.' Dediğini duyunca şaşırmadığım başlık.
oda nasıl müslüman olsun, çimentosu mekke'den mi gelmiş?
Önden buyrun lütfen.
akpliler alsın. ben mi davet ettim suriyelileri.
sarayın kapılarının açılarak öncülük edilmesini beklediğim kampanyadır.
1çocuk bir bayanı ben alıyorum, kendi himayeme Hadi bakalım saraydakilerde açsın evlerinin kapılarını. Öyle ülkeye alıp başı boş salmak yok ulan. Ülkenin anasını siktiler.
iyi arap, ölü araptır.
Ben 3 odamdan birini vereceksem saray kaç oda ayıracak suriyeliler için ? Matematiğim yetmedi.
alalım da (bkz: silkmeseler bari)
Al da karını, bacını, kızını düduklesinler!
birilerinin canı suriyeli çekmiş, seni abazan köyün kavalcısı seni..
bir sonraki başlık suriyelileri ağzımıza alalım gibi bi başlık olabilir.
a.k p lilerin asla ama asla uğramayacağı başlıklar kategorisinde zirveye oynamaya aday olan mevzudur.
genel evde yaşayanların düzenlediği kampanya.
Dışarıdan yardım daha elzemdir.