bugün

entry'ler (68)

evliler mi daha mutludur yoksa bekarlar mı

Çocuksuzlar.

haşhaş ekiminin yeniden başlatılması

1974 yılı dönemin başbakanı Bülent Ecevit'in haşhaş ekimini yeniden başlatması, akabinde Amerika ile kriz yaşanmasıdır.

Amerika'da uyuşturucu tüketimi artarken Türkiye de uyuşturucu kaçakçılığı ile suçlanan ülkeler arasındaydı.

küba füze krizi

abd-sovyetler birliği soğuk savaşının en sert dönemleri yaşanan kriz, sovyetlerin küba'ya nükleer füze yerleştirme çalışmalarını gören abd'nin "siz kim köpek lan" diyip rest çekmesi ve "adam olun akıllı olun çükertirim alayınızı kaldırın lan o füzeleri" demesi ile başlayan restleşmelerdir. malûm abd'nin türkiye üslerinde nükleer füze var buna binaen türkiye de bu krize dahil olmuştur. sovyetler küba'dan nükleer silahlarını çekeceklerini, ancak karşılık olarak amerikan nükleer silahlarının da türkiye ve italya'dan kalkmasını ister.

tabi füzeler kaldırıldı ancak "türkiye" deki füzelerin "ankara" ya sorulmadan kaldırılması krizin türkiye ayağını oluşturan kısımdır. Çünkü o füzeler sovyet tehdidine karşı Türkiye için yerleştirildi ve türk ordusuna devredildi. yoksa bize ne amk yesinler birbirlerini. bu arada et kaç lira oldu lan?

4 temmuz 2003 askerimizin başına çuval geçirilmesi

"Türk olmak zordur dünya ile savaşırsın, türk olmamak daha zordur çünkü hebele hubele" uyanın sevgili dostlar bizim milli irademiz bir masanın altında yapılan gizli işlerle bölünüyor. Uyanın bunun farkına varın.

büşra ayaydın

ilk defa romantik bir film beğendim sayesinde. Üstelik bu film siccin 3'tü.

karşı cins olsanız kendinize yürürmüydünüz

Amıma bile kordum.

Entry yukarıda.

Entry iki yukarıda.

seviştikten sonra hepsini çektin mi diye soran kız

Vurduruyordur açık ve net.

Entry yukarıda.

sözlüğün en seksi 5 yazarı

Tweetney siker.

babamın sütü çok acı

Yürek parçalayan vahim olay.

tweetney

Zeka küpü uuser.

goodbadnotgod

Sevmeye başladım.

milli yalanımız

Ameriga bizi gıskaniyi.

kaçak camel

Camel değil cemal olmuştur.

bir kızın açılışını yapan erkek olmak

Daha önce arkasını bolu tüneline vermiş bir kız ise çok zevklidir. Yoksa çok acemi oluyorlar.

terörü akılla mantıkla bitireceğim

Gülerler.

babamın sütü çok acı

Acı bir olay.

ben intahar ediyorum

Siktit git orço seni.

erkeklerin yüzsüz ve yavşak olmaları

Evet öyleyiz.

ifşa tehdidiyle kız çocuklarını taciz eden konyalı

Kızda da varsa demek bi şey..

dertleşecek insan veritabanı

Ben değilim keza derdinizi dinledikten sonra yapabileceğim yegane şey onu sikmek olacaktır.