bugün

Babası tarafından oral penetrasyon yapılan 2.5 yaşındaki çocuğun 'babamın sütü çok acı' demesini bile unuttu bu ülke. Elle tutulur bulgu yok denerek uzman raporları ciddiye alınmadı. Çocuğun psikolojisini yansıtan resimler ve konuşmalar dikkate alınmadı. cinsel istismar uygulayanlara kondurulmadı 'babadır yapmaz' denildi. Mağdurlar hep bastırıldı. şimdi ise bir kesim ensar vakfı için sesini yükseltenlerin seslerini kısmaya çalışıyor.
susma, daha sonra susturulmamak için. bu çocuklar bu ülkenin geleceği olacaklar. büyüyünce sessiz mi kalacaklar?

#StopChildRapeInTurkey

1 yıl sonra gelen edit: başlığın kaldırılması için kampanya düzenlenmiş fakat herkes kalmasından ve bu vahşilerin her an aramızda olabileceğini hatırlamaktan yana. Çünkü caydırıcı bir ceza verilmiyor ve hep bir şekilde bu yaratıklara tölarans tanınıyor. Bunca zaman içinde değişen bir şey oldu mu pekiyi soruyorum? Çok üzgünüm ama katlanarak devam ediyor. Çok yazık.

Edit 2: olayın gerçek olmadığına dair birtakım entrylere istinaden ayşe arman'ın yazısı;

https://www.google.com.tr...gru-kabul-ederiz-24496232

Bu da cumhuriyet gazetesinde ışın özgentürk'ün yazısı;

http://www.cumhuriyet.com...Babamin_sutu_cok_aci.html

Böyle bir olay üzerinden spekülasyon yaratmak şerefsizlik, böyle bir olayı sözlük gündemine taşıyıp buna da spekülasyon denmesi ayrıca bir şerefsizliktir.
(bkz: stopchildrapeinturkey)
https://mobile.twitter.co...status/685583040203087872

Bi yavrunun dünya'yı başıma yıkan sözü.
Nasıl düzelirim bilmiyorum. içimde çok büyük bi kin oluştu. Lütfen sessiz kalmayın lütfen.
sözün bittiği yerdir.
(bkz: sübyancılık)
Az önceye kadar haberim olmayan olay. Nasıl bir ülkede hangi orospu çocuklarıyla hangi tiyniyetini siktiklerimle beraber yaşıyoruz diye sorgulamaya neden olur. Çocuk lan. Çocuk. Allah belanı versin.
Abi nedir bu allah aşkına ya.. Vallahi ben o kadar korkuyorum ki baba olmaya; ya benim çocuklarım da bunlar gibi orospu evlatlarıyla tanışırsa?bunlar günyüzüne çıkanlar.. Hergün onlarcasıyla yan yana yürüyoruz, alışveriş yapıp yan masalarında yemek yiyoruz.. Ne kadar korkunç değil mi?
Sol frame de görünce 'ananı sikeyim' diyerek gözlerimi kaçırdığım ama kaçamadığımız gerçektir. YEMiN EDERiM ASACAKSIN BUNLARI OROSPU ÇOCUĞUNU BENiMLE Bi ODAYA KAPATACAKSIN BEN ONUN ANASINDAN EMDiĞi SÜTÜ BURNUNDAN KANCAYLA GETiRECEM O ODADAN CESEDiNi ÇIKARACAKLAR OROSPU ÇOCUĞUNUN BAK NASIL SiNiRLERiM TEPEME ÇIKTI GECE GECE !
ananı avradını ya. kıyma makinesine sokucan o takımını taklavatını. orospu çoccuğu.
Gözünüzü seveyim sola getirip durmayın. Ne uyku kaldı ne tansiyon. Kanı bozuk şerefsiz.
Gördükçe içim acıyor şu başlığı. ben çıkıyorum sözlük bu başlık kaybolunca uğrarım.
Abi yapmayın şöyle şeyler, kaldıramıyodum böyle başlıkları. Şikayet nereden ediliyor bilmiyorum ama bunu görmek istemiyorum.
Hayatımda bir şeyler yazarken bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Defalarca yazdım defalarca sildim ama ne yazsam, ne kadar sövsem bir şeyler havada kalıyor sanki.

Ama söyleyeceğim tek şey Allah'a inanıyorsam bunun gibi oruspu çocuklarının dünyadan başka bir yerde, bir şekilde bu yaptıkların cezasını çekeceğine inandığım için inanıyorum. Çünkü bu olayla eşdeğer dünyada hiçbir ceza yok.
Allah belasını versin ya, yemin ediyorum helak olsun bunun sorumlusu.

Keşke patlayan bombalarda sadece böyle insanlar ölse..!
Gözümü açar açmaz gördüğüm ilk şey bu başlık. Ya ben görmeye katlanamıyorum. Ulan o daha bebek lan çocuk bile değil bu nasıl haysiyetsizlik bu nasıl bir mahlukat ya?!!?? Aklım almıyor alamıyor! Senin gibi bir pisliği her uzvuna ayrı sokayım ben sen nasıl bir şeysin nasıl halâ nefes alabiliyorsun?!! Çıldırabilirim ya bu nasıl bir şey. Düşünmek istemiyorum ama o sahne gözümün önünden gitmiyor. Allah belanı versin. Keşke aydı anda bin kişinin "sütünü" verseler sana da!
Bence ölsün acı çekerek.
Aman yaa zaten bin tane derdim tasam var niye gördüm ki bunu.
Yok artık orospu evladı ya. Mahkeme ceza vermiyorsa bu orospu cocuklarına halk gereken cezayı vermelidir. Linç edin kim vurduya gitsin orospu cocugu.
Kelimeler boğazımda düğümlendi ne diyeceğimi bilemiyorum, sözün bittiği yer dedikleri burası galiba.
Allah belanızı versin ya.
Ne diyeyim. Ne diyebilirim. Hangi kufur icimi sogutur hangi eziyet hangi ceza hirsimi soker alir icimden. Hicbiri.
Titredim yeminle.
okurken kanım çekildi. bu orospu evladına en iyi ceza öldürmek olur. işkenceye karşı mıyım? böyleleri hariç evet.

öldürmeyin işkence edin.
yeter ulan yeter canlandırıp durmayın şu başlığı, bir başlık bile bu kadar tiksindirirken olayı o çocuğun ruh halini düşünmek çok içler acısı. ulan ne sapkın bir türüz ne karaktersiz şerefsiz bireyler çıkıyor. allah tüm sapkınların belasını versin kendi sütünüzde boğulun amk evlatları.
Bak Cidden söylüyorum...

Böyle bir dünya olacaksa hiç olmasın.Dünya dışı varlıklar " ne biçim mahluklarsınız Lan" diyip yok etsin bizi...

Lanet olsun !
olm bu cümleyi duyunca, okuyunca insanın içi çöküyor lan.
nasıl yapabildin be şeref yoksunu?

abi cümle kuramıyorum. yeminle içim çöktü be.