bugün

şu sıralar, fox tv'de yayınlanan canan adlı dizide oynayan genç oyuncu.
1994 doğumludur.

muhtemelen, -daha çocukken- oyunculuk adına hiç bir sıfatı yokken, ajansların "mavi gözlüeeüeüeüe" politikası ile televizyonlara kazandırdığı bir isim.
(bkz: aydın ayaydın)*
eyce kız.
tesettüre girmiştir.
görsel
http://www.milliyet.com.t...re-girdi-magazin-2228279/
Türbansızda cirkindi yani burda türban cirkinleştiriyor diyemesziniz cünku zaten tipsiz türbana suc atmayin yani, sevdasız kardeşlerim.
Bunu takmayı unutmuş:

görsel
(bkz: beni değil seni bağlar)

Allah kabul etsin ne diyelim. Umalım ki allah rızası için takmış olsun.
Siccin 3 filminde güzelliğiyle beni büyülemiş oyuncu şu sıralar tesettüre girmiştir. saygı duymak lazım
ilk defa romantik bir film beğendim sayesinde. Üstelik bu film siccin 3'tü.
Vallahi Allah kabul etsin kapanmış. Ama kendi sosyal medya hesapları başta olmak üzere çoğu yerde bunun propagandasını yapıyor. Ablacım tamam kapandın da sürekli bunu söyleyip ordusuna asker toplamaya çalışan komutan gibi duruyorsun. Yahu yarın bir gün açıldığında da açık olmanın faydasına yönelik propaganda yapacak mısın? Ben görmedim vallahi açık olup da başkalarının da açılması için uğraşan insanlar. Herkes kendine yaşıyor. Dini yaşıyorsan kendine yaşa.
En sinir olduğum insan tipi din tüccarlığıdır. Her ortamda başka konu konuşmaz bu insanlar sürekli sizin günahlarınızı hatırlatır kendi gibi fesli, sakallı, kapalı, terlikli dolaşmanızı ister. Neyse ben bir şey demeyeyim deyip de 1 saat dedikodu yapan karılar gibi konuşmayayım daha fazla.