bugün

Kızın unutamadığı bir erkek olmak demektir.
görsel
onur vericidir ve 2 kere bu mertebeye layik gorulmusumdur.
şerefi-i nail etmektir , onur , gurur , şan , şöhret sahibi yapar , şükür olsun bende 2 kez bu mertbeye yükseldim.
Toplu konut projesi mi bu diye sordurtur adama. Oldu olacak açılışı yapmadan önce bir de halka sesleniş yap. Hey Allah'ım ya.
hanım bir kızın küçük, masum afedersiniz kukusunu kendi iri, damarlı ve terli penisi ile gümbürdeten bir erkek olmaktır. oysa o kuku böyle hoyratlıkları hak etmez. fakat tanımdaki niteliklerde bir erkekseniz sadece penisinizin keyfini düşünür ve bu cinayeti işlersiniz.
Böyle trol başlıklarına pek yazmak istemem ama açılış ne anuna koduğum. Kurdeleyi de kes vatana millete hayırlı olsun de. Te allah'ım.
Böyle düşünen bir erkeğin Kesinlikle pezvnk ruhlu olduğunu düşündürür amk.
aptallıktır, %90 negatif psikolojik sonuçlar doğurur.

birinde sözlendiğim kızdı. ben onun ilkiydim, benden sonra başkaları ile..... aaaargh tarzında 6 ay kendime gelemedim.

başkasında, sikindirik bir zarın muhabbetini sürekli sürekli başıma kakarak bana vicdan azabı çektirmiş ve hayatımdan silip atmam gereken süreci 8 ay uzatmıştır.

yani şerefe falan nail olmuyorsun, hayal dünyasında yaşayan hemcinsim. yetersizliğini, egon ile kombine ederek, klasik insan davranışında bulunuyorsun.
bir kez yaşadığım belki de ikinciyi yaşayacağım olay olmasına rağmen bu şekliyle aklımın ucundan geçmeyen eylem. ne tür sapıksınız amk.
türk erkeğinin iğrenç düşünce kalıplarından biri olup bu düşüncedeki erkeklerin kadına verdiği daha doğrusu asla vermediği değeri açıkça ortaya koyar. aklı başında mantıklı ve gerçekten adam gibi adam olanları tenzih ederek söylüyorum
böyle erkekleri Hadım etmek gerekir.
erkeklerin buna gurur verici bi olay olarak övünmeleri de beni şaşırtmıştır.
(bkz: anlayamazsınız)
paslı demir kokusu ve yıkanması gereken çarşaflardır.
keşke anneniz de açılmamış gonca gül olarak kalsaymış, bu başlıkta hiç açılmamış olurdu.
kadını açılması gereken bi eşya olarak gören ve bu nedenledir ki damacanaya da kadın muamelesi yapan erkek söylemi.. damacanayla mutluluklar, iyiki böyle başlıklar açarak kendinizi belli ediyorsunuz, yoksa hepinizi insan sanıyorum.
mahalle esnafı da çelenk getiriyor mu Kapıya? diye sorası gelir insanın.
Donerci mi kız ne açılıyor anlamak mümkün değildir.
(bkz: vebal)
Bu olaydan sonra kız patlak kız olur.
men dakka dukka ya da başka bir şey, arapça bir latife, çalma başkasının kapısını, çalarlar kapını. senin de anan var, kızın var, karın var. sen anladın onu.
Hiçbir şey ifade etmeyen sıradan bir olay.
ülkenin cumhurbaşkanı açılış aşkıyla il il dolaşırsa ahalinin bu kafada olması da mı paralel yapının işi?
kadını mal görmekten ne zaman vazgeçeceksiniz merak ediyorum babanıza sorun annenizi nasıl açmış yeter be.
balayı ritüelleni yerine getirmektir.

övünülecek bir tarafı yok. halısahada attığın golleri mi? sayıyorsun dallama!