entry'ler (16)

ilk kez kız kankayla sevişeceklere tavsiyeler

kız kanka mı olurmuş amk.

2013 senesinde engelleyen kızın engeli kaldırması

muhtemelen kim olduğunu bile unutuştur.

kürtlerin türklerden daha çok devlet kurması

(bkz: kürt kafası öşekten bulaşıyor)

pipiyi ovuşturunca için bi hoş olması

başlığı okuyunca neden bilmiyorum bir tebessüm ettim. ergenlikte değilde 7 8 yaşlarındayken yapardım ben bunu, ne olduğunu bilmiyorum tabi. Hatta ilk masturbasyonumda, akan sıvıyı görmediğimden, içimden çıkan şeyin kan oldunu sanıp. kurtarın beniii diye bağırmıştım. hala aklıma gelince utanırım

yolanthe cabau nun çıplak hamilelik pozu

Çıplak sayılamayacak pozdur.

katherine heigl

Abartmıyorum şu hayatta hayranı olduğum tek bayan. Başka hiç bir kadına böylesi duygular beslemedim. Çok beğendiğim kadınlar oldu. Çok farklı aşklar yaşadım. Çok sevdim. Çok seviştim. Ama hiç bir kadın ya da hiç bir kız bana bu kadının hissettirdiklerini hissettirmedi. Herhangi bir filminde 5 saniye görsem dünyanın en mutlu insanı oluyorum. Çok fena aşığım herhalde ve yılllardır böyle bu hiç değişmedi. Tüm filmlerini izledim. Hepsini. Abartısız. 2016 yılı içinde 2 yeni projesi var. Biri unforgettable adlı bir gerilim. ilk kez böyle bir türde karşımıza çıkıcak. Hemde kendisine neden hiç gerilim filmlerinde oynamıyorsun diye bir mail attıktan sonra. Diğer projeside henüz kesinleşmemiş ancak pilot bölümü çekildikten sonra karara bağlanacak olan doubt adlı bir dizi.

Ne diyelim hayırlısı olsun. Yine gözümüzü gönlümüzü bayram ettir katherine'im

Knocked up filminden çok kızgınım kendisine ama olsun.

edit: Seksi değil diyenler olmuş. Kendisi kesinlile seksi bir kadın. ancak canlandırdığı karakterler bunu örtüyor.
Kadının göğüs ölçüsü 91 arkadaşım 91. bu ne demek biliyor musun ? kafandan biraz küçük yani.. patrick wilson avuçlamıştı da ellerine sığmamıştı daha ne diyeyim.

ne kadar seksi olabileceğini görmek isteyenler için
knocked up
home sweet hell
bulabilirseniz prince valiant filmini izleyin sonra karar verin

bir millet kursaydın hangi milleten ne alırdın

Alman:Çalışkanlık, disiplin, yaratıcılık.
italyan:Kadın
Sırplar:iri yapılı güçlü erkekler
ispanyollar:Dine bağlılık
Fransızlar:Kadınların özgüveni
Türkler:Pratik zeka, millietçilik

2000 lilerin 1990 nesline posta koyması

sanalda kolaydır tabi bu yaptığınız. her zaman diyorum. ulan keşke şu sanaldaki bebeler reelde karşıma çıksa diye. yok amk el pence divan duruyorlar gerçi çıkanlarda

ekşi sözlük

6 aydır çaylaklığımın kalkmasını beklyorum amk. bıktım artık.

cüzdanda taşımak için verilen fotoğraf

çok verildi taşımam için ancak ya cüzdan kullanmadığımdan ya da resim taşımayı sevmediğimden hiç taşımadım.

delikanlı olun deliği kanlı olmayın

babamın bana kızdığında sık sık söylediği küfür niteliğinde hafif tebessüm ettiren söz.

çocuk taklidi yaparak konuşan kızlar

nefret ettiğim insan tipidir. ulan 60 kilosun. beyninde büyüyor uzuvlarında neden yapyorsun böyle bir şeyi

şeriat istiyorum diyen kadın

Cahildir. Ya şeriatın ne olduğunu bilmiyor ya da eğitim seviyesi çok düşüktür, hatta yoktur. muhtemelen bütün gün kanal 7 samanyolu tv vb. izleyip efkarına efkar katarken, şeriat olsaydı olmazdı bunların hiç biri diyorddur

karının internet geçmişinde brazzers görmek

kötü durum be. ne diyeceğini bilemezsin ne yapacağını bile düşünemezsin. çıkıp bişey diyecek olsan karına aklına ergenliğin gelir. kadın belki de performansından memnun değildir

assassin s creed

oynamadığım oyundur. Brotherhood oynamıştım ilk olarak ondan sonra direk black flag oynadım. bir türlü bitiremedim. sıkılıyorum arkadaş hikayesi çok boktan

190 boyunda fit yeşil gözlü erkek

Türkiyede var mı böylesi la. Bilmiyorum ben hiç görmedim