bugün

entry'ler (53)

gecenin sözü

"Sonda gelir sözün incesi"
Hasret GÜLTEKiN.

sen yolunaaa ben yoluma

Hande yenerin 2002 yılında çıkardığı albümüne isim veren şarkıdır. Devamı şöyledir:

Vurup kapıyı çıkarken aklın neredeydi
Salladığın hançer kalbime değdi
Hala çılgınsın hala unutkan
Sana taptığım yıl geçen seneydi

Sen yoluna ben yoluma
Çok mutluyum artık
Sen tak kimi istersen koluna

sınavsız devlet kadrosu almak mümkün müdür

Mümkündür efendim daha bugün taraf gazetesi haberine göre akpli milletvekili orhan miroğlunun kızı hiva miroğlu kpssiz sınavsız trt kadrosuna yerleştirildi. Milletvekili açıklamasında kızım bunu çoktan haketti dedi.
Bizim babalarımızda kızım öğretmen, memur olmayı hakediyor diyor ancak sınavsız alınmıyoruz. Adalet partisinin terazisinin bir tarafı külçe altınlı ağır basıyor. VicdansızLar

artvin deki gözyaşı gölü

Artvine gittim ancak görmediğim ve artvinli arkadaşımdan duymadığım göldür. Allaha yardım için paylaşılmış olsa gerek.

allah kadına güvenseydi zar yapmazdı

Şimdi şöyle bir soruyu akla getiriyor. Allah erkeği erkek olarak yaratsaydı sünneti zorunlu kılmazdı. Şimdi bazılarınız deyiverecek sadece müslümanlık mı tek din. Hayır tabiki. Fakat zarın ve sünnetin diğer dinlerde önemi olmadığını düşünürsek bu başlığı açanın zihniyetine s.çsınlar.

tekila

içtikçe içiren rahtsızlık vermeyen misket limonla daha bi güzel olan içkidir.

mide bulantısına iyi gelen şeyler

Özellikle diş fırçalarken yaşadığım bu sorunla baş etme yöntemim sağ bacak salla sol bacak salla gibi beynime komutlar vermek aklıma çiçek kokularını en güzel görüntüleri getirmek iyi geliyor.

günün karikatürü

(img:#1050096)

ev işi yapan erkek seksiliği

Bir biskolata erkeği olsa seksi denilir diğer türlü ev işi erkeğe yakışmıyor. Tabi gözümüz görmeden dip bucak temizlik yapmaları makbuldur.

kilis

Rusyanın hava sahamızı ihlal etmesi üzerine hemen uçak düşürülmesine rağmen. kilisin roketatarlarla saldırılarına hala havadan karadan adam akıllı bir müdahale yapılmaması ilginçtir. Daha ne kadar böyle gidecek kaç insan ölecek. Bir de ülke bu kadar karışıkken suriye, filistin için ağlayanların 3 maymunu oynadıkları yeni türkiye.

yazarların gördüğü şehirler

Şanlıurfa
Gaziantep
Adıyaman
Malatya
Eskişehir
Ankara
Bursa
Aydın
Kütahya
Afyon
Konya
Kahramanmaraş
Isparta
Artvin
Çorum
Ordu
Muğla
Antalya
Nevşehir
istanbul
Kocaeli
Denizli
Bir de 6 yaşında Almanya gezim olmuştu.

solcu beyninin sinek poposu kadar olması

Eğer durum bu vaziyetteyse sağcı beyninin hiç olmaması durumudur.

kadınlara göre erkeklerin nefret ettikleri

*aşırı makyaj
*aşırı çocukluk
*aşırı kilo
*aşırı zeka
Anlaşılacağı üzere erkekler herşeyin aşırısından nefret ediyorlar. Dırdırı da unutmamak gerekir.

kadınların nefret ettiği erkekler

Pısırık, yere bakan yürek yakan sessizler, aşırı duygusal olanlar, sözünde durmayan erkekler şahsımca nefret ettiklerimdir.

gecenin kelimesi

Hüthüt.

gece gece akla düşen lahmacun

Akla düşmeyle kalmayıp mideye indirilirse kilo aldırır.

rüyada görülen en saçma şey

Bu zamana kadar gördüğüm unutamadığım en saçma rüya daracık tekin olmayan sokaklarda ben sevgilim ve erkek kardeşi benzin kaçakçılığı yapıyorduk. Örgütlü şekilde gizli saklı. Elimizde küçük bidonlarla ordan oraya koşuşturuyoduk.

maylo tuvalet kağıdı

Huysuz virjinin oynadığı gülerek izlediğim reklamdır. https://youtu.be/2SNUmHpXmU8

günün karikatürü

(img:#1049295)

gecenin sözü

Böyledir bizim kadınlarımız acınla şarkını söylediğinde seni darmadağın eder.