bugün

entry'ler (15)

internetten hatun indirmek

%98 %99 %100
indirme tamamlandı...
Tarama başlatılıyor...
dııt dııt dııt !!!
virüs bulundu!!!
saptanan virüs : AIDS virüsü...

yaran nickler

msnde gördüm;yıllardır oturum açmayan adam... kenarda oturum açtı yazınca dahada komik olabiliyor...

yaran futbol spikeri replikleri

lille vs fenerbahçe maçı...
evet sayın seyirciler mehmet topuz artık saha kenarında ısınmaktan buharlaşacaktı neredeyse sonunda dördüncü hakem değişikliği gösterdi...

basit makineler

en güzel yanı yağsız ve susuz çalışmalarıdır...

sevgiliye sigara dumanından kalp yapmak

anormal aşk patlaması yaşıyan kişilerin gösterdikleri sevgi gösterisidir.Olağan bir durum değildir...

ayrılık sonrası dinlenesi şarkılar

"Oğuzhankoç - Domuz Gribi ol inşallah"şarkısı tam ayrılanlara göre...

pazar günleri yapılması gereken şeyler

güzel bir kahvaltı ardından sütlü bir kahve alıp pc'de spor haberlerine bakmak en güzelidir...

sınıfta kalmak

aslında her ogrencinin yasaması gereken olaydır. ileride anı olarak anlatmanız gereken bir şeylerin olması, sizin gibi sinifta kalanlari teselli edebilmeniz faydalı ve eglenceli olabilir

mesajları kısaltarak yazmak

ÇAĞLA: Semih ben Cagla bu benim yeni numaram..
Eee napiyosun? Bugun acayip skldm varyaa bizimkilerde olmasa temelli ortada kalacam
SEMiH:Bi daha beni arama çağla tamam mi? kim skdyse seni oraya git
ÇAĞLA:Nolduu yaaa niye bole yaptin simdi!!

otobüste metroda üzerinize insan düşmesi

fren yapıldığında insanın dengesini kaybedip diğer insanın üstüne yük olması olayıdır...genellikle yaşanılır hatta bu yüke maruz kalan kişi üstüne düşen görevi yapmış sayılır...

araba kullanırken burnunu karıştıran insan

araba kullanırken beyne oksijenin rahat gitmesi için burun kanallarını açan insandır...

ayakla asansor dugmesine basmak

ayağıyla çağırınca asansörün daha hızlı geleceğine inanan kişinin saplantılı düşüncesidir...

kızların ulu orta söylememesi gereken şarkılar

ajdar - çikita muz şarkısı.... öptüm seni şap şup , çikita muz muz muz....

behlül yaprak dökümü nde oynasa olabilecekler

leyla ile nejlanın 2. kavga sebebi olabilecek bir durumdur...(behlül kaçar,oğuz şaşar...) *

ya la

geniş ailedeki cevahirin alışık olduğumuz kendine özgü laflarından biridir ya la..~