entry'ler (76)

örtmenim ödev vardı diyen üniversite öğrencisi

orospu çocuğudur.

şiir saçmalıktır

(bkz: şairden çok şiirci olmak)
(bkz: edebiyat yobazlığı)

şiir saçmalıktır

pek muhterem şiirseverlerin şiirsel bir şekilde ad hominem yaparak karşısında durdukları görüş. bu, önermenin doğruluğunu ispatlamasa da ülkemdeki şiirseverlerin youtube yorumlarındaki küfürleri yazan adamlarla aynı kişiler olduğunu gösteriyor.

manga grubunun hürriyet reklamındaki pozu

uludağ sözlüğün sağ sütununda görülebilendir.

boyoz

izmirli'lerin "şey biz izmirli'yiz aabi" diye bağırdıklarını gösteren güya simit.

boyoz lafını duyduğumda simitten soğuyorum. çok itici. izmir'in gavur izmir olmasından falan değil ya.. direk ismi mide bulandırıcı. allah'tan izmirli/izmir'de değilim.

manga grubunun hürriyet reklamındaki pozu

hönk dedirtmiştir. özellikle ferman kardeş! ya size hiçbir şey demiyorum allahınızdan bulun.

şiir saçmalıktır

şiirden etkilenmek için duygu yükleyenlerin asla anlayamayacağı, idrak yollarının tıkanacağı hede.

can yücel in şair sayıldığı ülkede yaşamak

(bkz: şiir saçmalıktır)

nazım hikmet in şair sayıldığı ülkede yaşamak

(bkz: şiir saçmalıktır)

şiir saçmalıktır

bir realite. düz yazıyla adamakıllı anlatabileceğin bir şeyi niye kasarsın ki salak salak. bir de şiirsellik diye bir şey var ki hiç sorma.

beşiktaş diye bağıran fenerbahçe taraftarları

tanıdık, bildik ezik fener taraftarıdır. oradaki adamlardan 233 tanesi o andan 2 saat önce galatasaraylılara beşiktaşlılara bok atıyordu. gözlerimle gördüm.

bursa maçında 2-0 ken ipne bursa diye bağırıp 3-2 de yönetim istifa dedikleri de duyuldu.

sözlük yazarlarının itirafları

yine bütün gece uyumadım ve mal gibi sabah oldu. nefret ediyorum aydınlığı görmekten. insanlar dışarı çıkıp konuşmaya başlıyorlar falan, gündüz olunca aklımdaki yerini dertlerime tasalarıma bırakıyor. keşke sabahlar biraz daha geç olsa onunla biraz daha zaman geçirebilseydim.

tanrının varlığını sorgulamanın zaman kaybı olması

boş işlerin adamı olma durumudur. dünyada ölmeden önce yapılması gereken 100 şey vardır. tanrının varlığını sorgulamaktan bunlara vakit kalmaz. o yüzden bunu sorgulamayı bırakmalıyız. hayatımızı yaşamalıyız. hümanist olmalı ve hayvanları sevmeliyiz.

had bilmeyenin hıyar olması

salata ve taşak muhabbeti malzemesi olma durumudur. insanlar had bilmezlerse hıyar olabilirler.

yemi yutanın sazan olması

yurdum gerçeğidir. ülkemde genelde yemi ilk olarak sazanlar yutar.

ipini koparanın azar olması

zamanla kendini sınırlayanları aşıp kudurmaya başlama.

tütünü haşlayıp yoğurtla yiyen adam

sigarayı hayatının merkezine oturtmuş olandır. bu adam elindeki bir miktar tütünün yarısını yerken diğer yarısını içer.

sigarayla sevişen adam

(bkz: sigarayla yiyişen adam)

sigarayla dövüşen adam

iki günde bir sigarayı bırakan adamdır.

sigarayla sevişen adam

sigarayla duygusal bağ kuran ve filtreyi sürekli ıslatan adamdır.