bugün

entry'ler (11)

kondomun kasa yanında satılması

Insanlarin bir an fesat dusunur hale girmesi durumudur.

en leş filmler

Arkadaslar en les filmler izlemek isterseniz, deepweb sitesine girip izleyebilirsiniz. Orada her turlu les videolari bulacaginizi umuyorum. Girmek isteyen arkadaslar, internette nasil gireceginize dair bilgiler verilmektedir. Fazla takilmayin, bilirsiniz ki teklikeli bir sitedir.

aşksızlık

aşksızlık, ruhen iştahsızlık gibidir. aşk, ruhun yemeğidir. bir ara hiç birşeyden tat alamazdım. hep canım sıkılır ve hiç birşey beni tatmin etmezdi. abim ile konuştum ve dedi; senin ruhun acıkmış git namaz kıl derdi. ve sonra gittim namaz kıldım ve baktım kendimi huzurlu hissettim, artık yaşamaktan mutluydum...

yaşlı teyzelerin ev kokusu

bir doğalgaz tesisatçısı iseniz bunu daha iyi anlayabilirsiniz. ne kokular gördüm, ne yaşlılar gördüm, ne yaşantılar gördüm.

sözlükten düşen kız

inşallah `la ibo' videosundaki gibi düşmez. Manevi olarak düşerse eğer bu kendisinin meselesidir.

oda arkadaşına yapılacak kötülükler

kahvaltıya kaldırmamak arkadaşın için kötü olacaktır, ve hatta sorgulayacaktir. Bütün gün, kahvaltıya kaldırılmadığı için onu hatırlayacak ve her hatırlamasında biraz daha kin duygusu birikecektir.

cumaya gitmeme bahaneleri

Dün abdest aldım fakat gece yine rüyalandim.

cennet mahallesi

Ferhat`ın sevgilisini çok kıskanmasına rağmen, dansöz olarak oynamasına müsade eden pezevenk olduğunu da biliriz.

kova burcu erkeği

Özgürlüğüne çok düşkündürler, zeki olurlar çok yenilikçilerdir.Kırıldıkları zaman belli etmezler. Sinsi olurlar. Giyime kuşama dikkat ederler ve yakışıklıdirlar. En aydın erkekler diyebilirim.

sigarayı bırakma kararı almak

Askerden sonra veya evlenince bırakırım deriz genelde.

üşümek

Samsundan sivasa geçtim ve iki mevsim değişmiş gibi hissettim.