bugün

Can Dündar'ın NTV'ye Adliye önünde röportaj verdiği esnada olmuştur. Saldırganın silahından seken kurşunlardan biri NTV muhabiri Yağız Şenkal'ı hafif şekilde yaraladı.
Haber sitelerine yeni düşmüş haber,pek bir ayrıntı yok
edit: ntv canlı yayını http://www.ntv.com.tr/canli-yayin/ntv
yara almamış bu iyi ama gelişmeleri okuyamıyorum haber sitelerine pc girmediği için.
şaşırmadım.
(bkz: hrant dink)
(bkz: uğur mumcu)
(bkz: Rezerved)
Bakalim arkasinda hangi akp ilçe baskani var.
Mayıs ayının çok hareketli geçeceğinin göstergesidir.
olayda saldırgan vatan haini diyip 3 el ateş etmiş.

http://tr.sputniknews.com...m_campaign=URL_shortening

edit: saldırgan göz altına alınmış.
geçmiş olsun.

artık özgürlüğü ve bağımsız basını savunan herkes hedef malesef.
öldürme amacı olmayan saldırıdır.

yere sıkıp sonra silahını bırakıp teslim oluyor.
devletin başındakiler tarafından sürekli hedef gösterilmesinin sonucu oluşmuş vahim ve üzücü hadise.
Herkes kendi adaletini sağlamaya çalışırsa olacağı bu.
bunu ödeyecek, öyle bırakmam onu

-Rte.
hdp li bir kişiye yapılan saldırıdır. hatta pkk yapmıştır ki mağduru oynamak için.
akp zamanında olmuştur.
Yine kahpece yapılmış bir saldırı neyse ki kimse ölmedi.
saldırıdan yara almadan kurtulmuş, ntv muhabiri yağız şenkal yaralanmış geçmiş olsun diyelim.
uyarı niteliğindedir.

(bkz: köprüden önce son çıkış)
Mermilerin hedefini bulamamış olması üzüntü verici.
öyle bırakmayacak onu...
faili belli olaydır. can dündar öyle demiştir.

(bkz: reis vur dedi vurdum)
can dündar denilen kişilikten zerre hazetmeme rağmen çok salakça ve aptalca bulduğum saldırı, şimdi kendisine mağduriyet yaratacak, haber programlarına çıkıp faşit tc, yaşasın apo diye bağırıp duracak durduk yere herifin ağzına laf vermekten başka bi işe yaramayan saldırı.
lan bu nasıl saldırı aq. adam 5 metreden ateş edip yeri vuruyor sonra silahlı saldırganı 2 silahsız biri kadın elinde telefon olan kişi tutup uzaklaştırıyor. taşak mı geçiyosunuz milletle kolpa bu iş
E yerçekimi var havada asılı kalacak değil o mermiler elbet bir yere düşecek. Yanlız varya tiyatro değilse bu olay bende boşuna yasamisim bu memlekette.