bugün

entry'ler (9)

zksm

Zeytinburnu kültür sanat merkezi çok kaliteli hocaların bulunduğu birçok branşta ücretsiz kusrlar veren tiyatro sinema konser söyleşi tarzında birçok etkinliğin yapıldığı eski adıyla adliye meydanında bulunan binadır.

canonturk

Benim de üyesi olduğum dslr kullanıcılarının özellikle canoncuların uğrak adresidir güzel bilgiler içerir.

ütü

Ütü adı kesinlikle tefal olmayan üründür Philips doğru kelimedir.

anın görüntüsü

Benim gibi cep telefonunda camera olmayan ama profesyonel fotoğrafçılık yapanların en iyi yaptığı şeydir.

devlet bahçeli

MHP nin son genel başkanıdır gaflarıyla ünlüdür ülkücü hareketi sokaktan çeken isimdir.

n11 com

Doğuş grubuna ait pencereden giren namüsait pozisyondaki kızla reklam olup ünlenen arada sırada çakma malların satıldığı ama hepsini bir şekilde iade ettiğim sitedir. Bu aralar üye adı ve şifre problemi yaşayıp müşteri hizmetlerine şak diye bağlanılan ama sonuçta şifreyi yenilediler gene de girilemiyor. ikinci kere aradığımda sistemsel hatadır ilerleyen saatlerde deneyin girersiniz uğurlu alışverişler diyen m. t. si olan site şu 250 tl çeki hayırlısıyla kurtarsam başka bir şey istemiyorum.

telefonun bozulması

Bazen teknik bir arıza bazende zamanın etkileriyle elinizdeki aletin gümlemesidir dolar da arttığı için cebinizi yakacaktır.

beşar esad

Suriye'nin bir türlü koltuğunu bırakmayan insan öldüren cani devlet başkanıdır.

mutluluğun sesleri

Mutlu olduğunda duyduğunuz sestir cinsiyete göre değişir.