bugün

entry'ler (48)

sözlük yazarlarının pencere manzaraları

F tipi kapalı cezaevidir efenim.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

franz kafka-değişim. boyutunu görünce şaşırdığım bir kitaptır.

lise öğrencilerine evlenme izni verilmesi

Hangi düşüncelerle alındığı ciddi anlamda merak konusu olan karardır.

harry potter in sihirli annem in çakması olması

gece gece güzel güldüren tespittir. yazarın konuya hakimiyeti de saygı uyandırmıştır. *

albert bandura

Sosyal öğrenme kuramının en önemli savunucusudur. Öğrenmenin, başkalarının deneyimlerini gözlemleyerek de olabileceğini ileri sürmüştür.

kapıyı çalıp merceği parmakla kapatmak

kapıyı açmadan önce delikten bakmayan ev sahipleri için değişiklik yaratmayacak olan eylemdir.

dengesiz sevgili

balık burcu olması muhtemel sevgilidir. şayet duygusal açıdan yaşadığı dengesizlik hali yoran cinstendir.

sözlük yazarlarının itirafları

bütün sosyal mesajların facebook/twitter ikilisinden verildiğinden korkuyorum sözlük.

cep telefonunda kayıtlı olan şablonlar

evet gereksizdir. şablonu seçene kadar T9 kullanarak mesajı yazmak tercih edilendir.

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

anket okumak ve doldurmak neden bu kadar eğlencelidir?

kalabalığın içinde sesli hapşırabilen insan

sağlığını düşünen insandır. kendisini kasıp hapşırmamasından iyidir. şayet hapşırmasına engel olan kişi beyin ya da boyun damarlarından birini çatlatabilir. beyin kanaması geçirebilir.

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

bugünü yarın sanan adam hangi gündedir sözlük beynim ısınıyor bunu düşününce.

itiraf ediyorum sözlük hoşuma giden bir entry 2010 dan önce girilmişse çok üzülüyorum, yaşam enerjim azalıyor.

yaran yanlış başlık okumaları

okunan: bir insandan edepsiz yere nefret etmek
doğrusu: bir insandan sebepsiz yere nefret etmek

yaran yanlış okumalar

yazan:skalonga
okunan:sloganka

aşkı aramak

sonuçsuz eylemdir. ancak bir yere varamayacağını farkedip umudunu keserse kişi karşısına çıkabilendir aşk.
beklenmedik bir an olması şarttır yani o yüzden aşkı arayan x kişisi bu yoldan dönse iyi olurdur.

15 yaşında hayatın anlamını çözen ağır liseli

yanlış yolda olan liselidir. her şeyin sırası gelecektir, o kadar çabuk çözerse hayatı devamında sıkılacak olandır.

canım sıkılıyor sözlük. içim daralıyor. oksijen az geliyor sanki boğuluyorum.

saç düzleştiricisi bozulan kız

bence iyi olmuştur. biz kız olarak saçları mahveden o alete hiç gerek yoktur.
ille de düzleştiririm diyorsa ve garanti süresi sürüyorsa ilk iş garantiye göndermek olur. ha eğer öyle bir şansı yoksa stresli ve özgüvensiz bir gün onu bekliyordur.