bugün

entry'ler (6)

yaşadığınız hayatı başkası yaşasaydı

benim rumuzum ile bu entryi girerdi ve kendi rumuzuyla bu entryi girdiğimi hayal ederdi... Hmm... Bana bir şeyler oluyor...

yüzde 50 indirimli diye matkap almak

4 liralık indirim var diye bir buçuk kiloluk trabzon ekmeği alan insanlar var hem de trabzonlu bile değilken. Reklam olmayacağını bilsem ilgilenenler için fırının adresini paylaşırdım. Zaten indirimde son iki gün.

uzak durulacak insanlar

çaresiz insanlardır. çünkü sizinle makul bir sebepten ötürü değil çaresizliğinden ötürü iletişim kurarlar bu durumda mesafeli olmakta fayda vardır çünkü unutmamak gerekir ki çaresizlik herşeyi yaptırır. Ha bir de çaresiz insalara yakın duranlardan da uzak durulmalıdır onlar da makul sebeplerden ötürü çaresiz insalarla iletişim kurmazlar ve yine unutmamak gerekir ki çaresiz insanlar suistimale açıktır.

93 yaşında intihar etmek

93 yaşında bir insanın intihar etmesi için birçok mantıklı sebep bulunabileceği gibi ödürülmesi için de birçok sebep bulunabilir. Onlarca murisi olduğunu söyleyebileceğimiz merhumun ölümü şüphelidir zaten henüz intihar ettiği kesinleşmemiş, ölüm soruşturulmaktaymış.

bedelli askerlik

herşeyin bir bedeli vardır dostlar, bedellinin bile...

un kurabiyesi

her kurabiye undan olur ancak un tadını bunda bulur. >>> UN KURABiYESi