bugün

Yazan Hakan sabancı gibi zengin biri olsa nikahı basacak karı tarafından ifşa edilip hedef gösterilmiştir

https://mobile.twitter.co...tatus/1383528027850637313

Sanki adam iğne değil başka bişey batırmış gibi karının olayı sosyal medyaya taşıması samimi gelmedi. Reddedersin devam ederse polise gidersin. Hem türbanlı hem feminist takılan bi tipe benziyor zaten profilin sahibi.
Götümü çok beğeniyorlar ilgisi kasan kezbanın tekidir. Çok prim veriliyor bunlara.
inş yakışıklı bir erkekle aynı durumda kalırsa aynı hassiyeti gösterir.
Tabi adamın yaptığı da çok yanlış bişey ama kızı hiç samimi bulmadım.
Bu erkeklerin zengin olsa cevap verirdin ezikligi de beni benden alıyo ha. insan mecbur mu ya durup dururken gaipten gelen her mesajı reddetmeye. Habersiz numarasını alıp mesaj atan, bilgilerinden adresini alıp kapısına da dayansın o zaman reddedelim kibarca. Yapamazsın ezik kardes.
kızın hasta kaydı için hastaneye verdiği cep telefonu numarasını alıp gecenin 12'sinde mesaj atma haddinde bulunmak normal bir yürüme biçimi değil kesinlikle. En basitinden kişisel veri ihlali var ve hastaya tacize kadar da gider.

bunu savunan tiplerin anası bacısı hastaneye gittiğinde böyle sapıklarla karşılaşmaz umarım, büyük konuşunca başa gelir denir ya ondan yani.
görsel

aynı kadının bir başka tweeti. adam da bir yolunu bulmuş, neden şikayet ediyorsun?

görsel
Populer olmaya calisan zavalli Bir kadinin prim yapma cabasi. Adama s*tie got dersin olur biter. Bir de ortada taciz yok. Adam seni tanimak istiyorum. Senden hoslandim demis.

Bundan prim kasmaya calisan embesil Bir kadini ciddiye almamak lazim.
Abi sapıklıkla ilgisi yok bunun aq nasıl bi kezban oldunuz ya siz. Resmen,

-selam
-ay hoşt amınakodumunun

olayına döndünüz iyice.
Ben bazen anlamiyorum ya. Izlediginiz filmlerde bunlar olunca dize kadar islaniyorsunuz ama tipi hosunuza gitmeyince adami isinden etmeye kalkiyorsunuz. Ayiptir amk. Tacizin de bir tanimi var.
elemanin kibar giris yapmasi taciz oldugu gercegini degistirmiyor. ayrica kizin numarasini da kizdan degil hastane veritabanindan almis anladigim kadariyla. kadin da hatali yani boyle bir ifsaya gerek yoktu hastane yonetimine bildirseydi yeterdi.

is ahlaki sart.
Kızı suçlayanlar olmuş da hani şart değil de algılayabilin diye soruyorum;

Bu kız kardeşiniz olsa ne yapardınız?

Ben gider kafa atarım.

Edit: sapık ergenler rahatsız.
Her kuşun eti yenmez. Sana poposunu açtiysa gonlunuda acacak hali yok.
Herifin niyeti belli. Ama bu şekilde olmaz panpa. Hem sen asgari ücretli bir çalışansın amk. Bu ne cüret.
Arkadaşlar herkes tarafından görülebilen sosyal medya hesabınıza mesaj atılması farklı, sadece özel cep numarasıyla mesaj atılabilen wp farklı. Ne meraklısınız her şeye kezban yaftası yapıştırmaya.
beni de kredi kartımda yazan ismimden sosyal medyada bulup tanışmak isteyen kasiyer kızlar olmuştu.

ah ulan, ben neden prim kasmadım ki bu durumdan?

salağım diyeceğim de, erkeğe yapılırsa taciz olarak değerlendirilmez ki bu? gidip sosyal medyadan ilgili kızları ifşa etsem yine o mağdur olur, kadın çünkü.

cinsiyetçilik yapanın kadınlar olması cidden tuhaf.
Yakışıklı, zengin, doktor vs olsaydı adını öğrenir kız yürürdü beğenmediyse sapık bellemiştir. Israr etmediği işi tacize vardırmadığı sürece mesaj, dm normal şeyler bunlar.
Yapmaması lazım,taciz bu.kadin şikayette haklı.
Araştırdığımız şeye bak aq kadın maskeliymiş sadece ve adam hoşlanamazmış. Adamın niyetiyle ilgili çıkarımlar falan kafalara bak. O zaman kadının niyetini nerden bilcez sosyal medyada bi ton böyle ilgi kasan kadın var. Yürümediği zaman odun erkek, yürüdüğü zaman sapık erkek falan ohooo kezbanlıkta çığır açtınız aq artık ya. istemiyorsan engellersin adam sana gelip "ya götün çok güzeldi" dememiş ki. Öyle dese gel ifşa et. iyice bokunu çıkardınız şu işin.
vakt-i zamanında fotoğrafçıda çalışırken bi bayan müşteri gelmişti. o dönemdede bi kampanya düzenliyoduk katılanlar bilgilerini numarasını paylaşıp çekilişe katılabiliyodu. neyse ben hatunun noyu bu yolla aldım bir kaç gün bekledim. hatuna şu mesajı gönderdim.

mesaj: selam nasıl fotoğrafınızdan memnun kaldınız mı ? çekiliş sonuçlandı belki kazanamadınız ama olsun birlikte bi kahve içmeye hak kazandınız *

sonuç kız cevabıma güldü sonra kahveyi kabul etti buluştuk falan... burada adamın uslubu, yaklaşımı, mesajı gönderdiği saat çok yanlış. biraz daha erken saatlerde ve espirili bir dille yaklaşsaydı belki bi şansı olabilirdi. ne oldu şimdi işinden oldu salak. gerçi mesajı ifşalamakta suç karşılıklı davalaşırlar.
Erkeğin ayrı kadının ayrı gerizekalı olduğu durum. Sen bilmiyor musun bu kadın milleti internet üzerinde etkileşim sağlamak için özel mesajların hepsini ifşaladığını bile bile lades demişsin bu bir. Hastanede birinin kişisel verilerini ele geçirip ona ulaşmak ne kadar etik bu iki. iletişim kurmak istemediğiniz biri iletişim kurmakta ısrar ediyorsa bu tacizdir. Yoksa her insan saygı çerçevesinde biriyle tanışmak isteyebilir siz de saygı çerçevesinde reddedersiniz. Israr ediyorsa gerekeni yaparsınız. Bu işler artık etki tepkiye döndü. Her hareket taciz olarak tanımlanıyor. Bu yüzden kimse kimseye yazmasın oturun evinizde.
Adamın mesleğini kişisel çıkarları uğruna kullanarak kadının telefon numarasını bulup kadına yazması hiç hoş değil. Oldum olası önüne gelen kıza yazan erkeklerden nefret etmişimdir. Adam teknik olarak baştan hatalı bunu kabul etmek gerekir.

Adamı ifşa eden kezbana sıra gelince. Adam ''sana da uygunsa tanışalım'' demiş. Ben herhangi bir taciz göremiyorum. Adamı ifşa etmeyi gerektirecek bir durum yok ortada. Ne diye twitter'a taşıyıp olayı büyütüyorsun? Uygun değil de, sevgilim var de, istemiyorum de. Israrla yazıyorsa engelle. Buna rağmen halen ulaşmaya çalışıyor ve rahatsız ediyorsa git ifşa et. Bana kalırsa iki taraf da suçlu ancak kezban daha suçlu. Ota boka karıları savunup meriçlik yaparsanız ahan da böyle götleri kalkar.
Ağır sapıklıktır, kimse kusura bakmasın. Yok öyle yağma.

Her şeyin bir yolu yordamı vardır. Hatun 3-5 kere gelmiştir, öyle ayaküstü; kiki hihi kakiri kikiri bugün nasılsınız, muhabbeti olur, ne biliim tav olup olmama olayı anlaşılacak şeyler insan mal değilse. o zaman şansını dene AMK çocuğu. Ama ilk kez gelmiş birinin ( sayı da önemli değil, elektrik önemli) sapık gibi telefonunu bulmak mesaj atmak ayıp. Kaldı ki dünyadaki tek dişi de o değil.

işte bu adamları sikeceksin.
adamin yaptigi yanlis buna tamam ama kadin resmen prim icin paylasmis bu mesaji. konusmak istemiyorum dersin hala israr ediyorsa engeller gecersin. ne bu ilgi deliligi anlamiyorum.
Kız devamında belirtmiş; "maskem vardı, yüzümü bile görmedi" diye.
Ne tatlı bulması, tanışmak istemesinden bahsediyorsunuz?
Kalçasını görmüş bir tek, bundan ötürü tanışmak istemiş. Nasıl insanca tepki verilebilir?

Ayrıca kadın hemşire mi yok, neden erkek hemşire yapmış iğneyi anlaması güç.

Ayrıca mesleki bir bilgiyi kişisel olarak kullanmak suç.
Kız ne yapmalıyım diyerek girmiş olaya. Prim kullanayım diye girmemiş.
(bkz: şeftalü gibün amcümü sikecüler)

Profilinde anıtsayaç linki olanlar genelde böyle sıkıntılı tipler oluyor.