entry'ler (41)

bekido

yaklaşık bir yıl önce anlam veremediğim şekilde benim hesabımla sözlüğe giriş yapıp kendi doğum gününü kutlayan ve bununla kalmayıp izinsiz birkaç entry de giren dayaklık 6. nesil sözlük yazarı.*

orkut

an itibariyle giriş yapılamayan sosyal sitedir.

dans eden kızların götüne zoom yapan kameraman

yönetmeni zorla yaptırıyor olabilir.

- lan ahmet, götü zumla olum reytingler düştü.

teslim olan pkk lıların milletvekili adayı olması

daha da ileri gideceklerdir, yakında ahmet türk başbakan diye bağırabilirler sokaklarda. biz sustukça sıra bize gelecek.

askerde komando olanların kültür seviyesi

(bkz: gel de sövme dedirten başlıklar)
(bkz: alakaya maydonoz)
(bkz: tespit sıçmak)
(bkz: sözlüğü alaturka tuvalet sanmak)
(bkz: kabız olduğunu zannederken ishal olduğunu anlamak)
*

hoşlanılan kızın kandil mesajı atması

(bkz: hoşlanılan kızın kandil dağına kaçması) *olarak okudum, ya da serbest çağrışım diyelim.* tanım: insanın elini titreten durumdur.

başbakanların yapmaması gerekenler

dil olarak sadece türkçe ile yetinmek. (bkz: van münüt)

yakasız ilkokul öğrencisi

bu yakasız ilkokul öğrencilerinin en kritik özelliği burnundan biraz sümük akıyor olmasıdır yada sümüğün burun deliğinden görünüyor olmasıdır. pazaklıdırlar efendim.

shih tzu

Çin kaynaklı bir süs köpeği cinsi.

atoni

istemli ya da istemsiz kas liflerini içeren bir organda kas gerginliğinin, yani kasılmadan önce bulunan ve gevşemeden sonra da süren gerginlik durumunun kaybolması. aynı zamanda gerginlik kaybolması kısa anlamıdır.

etil siyanoakrilat

Çabuk yapışan, japon yapıştırıcısı gibi ürünlerde kullanılan kimyasal bileşik.

parasomnia

Uyku düzeniyle ilgili bozukluklar, genelde çocuklarda ortaya çıkar, uykuda yürüme, altını ıslatma gibi sorunların sebebi.

mediastin

Yanda akciğerler, arkada omurga ve önde sternum arasında kalan aralık. (Trakea hizasından geçen düzlem olup bunu ön ve arka olmak üzere ikiye ayırır).

bekido

doğum günün kutlu olsun, nice senelere yazarı. bu entry aynı zamanda hediyedir. *

liseli ergenlerin msn patlattım yalanı

sadece liselilerin yapmadığı potansiyel abazanlarında söylediği yalandır.

harflerin kelimedeki yerinin önemsizliği

boş bir araştırmadır, ne gerek vardır. okuyoruz işte öylede yazsan böylede yazsan, allah bilir adam bunu keşfetti diye doçent filan da olmuştur.

magic mushroom

"alice harikalar diyarı" çizgi filminin kahramanı alice'in bu mantardan yedikten sonra yalnızca kendisinin görebildiği harikalar diyarına gitmesi magic mushroomla alakalandırılarak bazı ülkelerde çizgi filmin yasaklanmasına sebep olmuştur.

şirine nin orospu olduğu gerçeği

orospu olması durumunda hep güçlü şirin e vermesi durumudur.

anne ve babanın ismini karıştırıp çocuğa koymak

bazen soyadların da karıştırılmasıyla oluşan durum:

Baba: Tez+er
Anne: Şen+can

Çocuk: Can+er

aöf 2009 vize sonuçları

sms hattına üye iseniz, kısa mesaj ile cebinize de gelme yeteneğine sahip, rakamlardan oluşan sınav sonuçlarıdır.