bugün

gectiğimiz kandilde benimde yaşadığım uzulmeme neden olan olay.
(bkz: hoşlanılan kızın kandil dağına kaçması) *olarak okudum, ya da serbest çağrışım diyelim.* tanım: insanın elini titreten durumdur.
"bu güzel kandil gününde Allah* gölündeki muradı versin." şeklindeyse msj pek de sorun olmayacak durum.
platonik olunca gelen kandil mesajıyla salakça bir gülümseme yayılır insanın suratına
sizin dinsel tercihinizi bilmeyen bir kızın size kandil mesajı atması durumu. tabi, içimizdeki bazı islamfobik, ateist, satanist karışımı türk insanını rahatsız eden durumdur. sabahın bir körü doğru dürüst işlemeyen penisinin, yarım yamalak ereksiyonuyla uyanmış, telefonunda hoşlandığı kızın mesajını görünce burnunu karıştırdığı elini masturbasyon için sikine taşağına sokarak masturbasyon yapmaya hazırlanan islamfobik kişiyi dumura uğratacaktır. yarım yamalak ereksiyonuda kıçına kaçacak, kuşluk vakti sokağa çıkarak ''beni s..en yok mu?'' diye bağıracaktır.
Biraz evvel yaşadığım garip durum.

Ben nasılsın diye mesaj beklerken kandil mesajı geldi, ama olsun mesaj sonuçta. evet.
Minareden atlarim, kandilini kutlarim diyorsa kafiye yapmistir.
öfkeden taşa toprağa sürtmeye sebebiyet verir.
Evet, ülke olarak tek derdimiz buydu.
biraz önce gerçekleşmiştir.

yaşasın kandiller yuppi oley hüloooğ efwgqgags.
hoşlandığım kız bana kandil mesjı atsa anında silerim telefonunu. bir de engellerim.

kandil mesajı ne la.