bugün

an itibari ile http://aofburo.anadolu.edu.tr/ adresinden öğrenebileceğiniz notlardır.
sms hattına üye iseniz, kısa mesaj ile cebinize de gelme yeteneğine sahip, rakamlardan oluşan sınav sonuçlarıdır.
kimisini üzen, kimisini ise sevindiren sonuçlardır.
gozlerimi yasartan sonuclardir. ne bal arkadas, en zor iki dersten elli, ondan biraz daha zor iki dersten 53 tiras derslerden de 70+alinir mi yahu. darisi finallerin basina ne diyim.
çalışmanın sonucunda alınan 65,70 ve 80 notlara bağlı mutluluk haberi *
anowww, milletin resmi sınav sonuç sitesi var lo?

bildiğim kadarıyla biz (uü) anadolu üniv.'den daha fazla harc veriyoruz, bize niye yok, deyu sorgulanması gereken, güzel örnek.

anadolu üniversitesi bir çok konuda olduğu gibi yine güzel örnek olmuştur.

not: bu uygulama bayadır var biliyorumda, çemkirmeye yeni fırsat oldu *
benim için 50, 50, 50, matematik 58 şeklinde sonuçlanmış sınav, nerdeyse hepsinden 50 alıyordum. arkadaşlarım sallamaylada iyi alınıyormuş bak, bi matematiğe çalıştım, demekki ondada 8 puanlık başarım varmış.
edit:4 dersim var lan benim.
çalışmamış olmama rağmen yer yer şaşırtıcı sağnak kısmen iç karartıcı parçalı bulutlu atlatılmış sınav. çelişki tam şurda ki; kurs gördüğüm sayısal derslerden 17, 37 fütursuzca salladığım önsözden öte sayfa çevirmediğim diğer iki dersden 53 bu ne biçim sınav sistemi, bu ne bohemiye, bu ne yaman çelişki anne.
bir bilsen pek ehemmiyet verdiğim aöf sınavımın hazin sonuçlarını kurs senetleriyle döversin beni küçük de bir ayrıntı bazı haftalar kursu ekmiş olmamın başarım üzerinde yan etkisi olmuş olabilir. finali, bütünlemesi var bunun yolumuz uzun relax.