bugün

esrime, catstark, adsoyad, adli vaka, lets write, pseco, tarragon, beter, female demon ve johnnyturhan'ın katıldığı, ulan nasıl oldu da bu kadar kişi olduk anlamadık zirvesidir.

özgen kafe'de buluşulup nargileler ısmarlanmış, şahsımın gazı ile kazı kazan oynanmış ve catstark 20 lira kazanmış aynı zamanda lets write 5000 lira kaybetmiştir.

esrime ile tarragon arasında çok çekişmeli geçen tavla oyununda fizik kurallarını alt üst eden bir zar atışı ile tarragon zarı esrime'in sodasına sokmayı başarmıştır. ben hala anlamadım hacı. bilemedim yani onu.

daha sonra biramania'da lets write, adli vaka, female demon, adsoyad ve johnnyturhan ile kafalar iyice bir çekilmiştir.

female demon'un giydiği italya formasına benzer tişörtü sayesinde dedelere musallat olduk. catstark'ın o muhteşem ingilizcesi ile de dedelere nargileyi tarif ettik.

güzel geçti ama lan. eğlendik yani. ah bir de şu kazı kazan'dan daha fazla paralar kaldırsaydık güzel olacadı alüminyum.

yapılacak olan bir diğer ilgili zirve ;

(bkz: bursa biz bu işi çok sevdik zirvesi)
şahsım adına söylüyorum çok güzel geçen gizli bir zirveydi.
(bkz: aferin iyi yaptınız)
(bkz: her hafta sonu toplanın böyle)
bizi neden çağırmıyorsunuz demekten kendimi alamadığım zirve. adli seninle takım arkadaşıyız, esrime hele sen o mavi dikişli burnunu sıkıcam bir ara hatırlat.*
linyit kömürüyle tutuşturulmuş leş nargilelerle herkesin kafa olduğu, gülmeli, komedili, şakalı bir zirve olmuştur. tekrarını beklemekteyiz.**
yıllar önce apar topar düzenlenen zirvedir. tadı da bu özelliğindeydi zaten. unutmadık a dostlar.
güncel Önemli Başlıklar