bugün

entry'ler (191)

ultimate frisbee

yaptığım en eğlenceli takım sporu. oyun durmak bilmediğinden oldukça yorucudur.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

- kendi başınıza yaşıyorsanız bunun gereklerini bir an önce yerine getirmeye çalışın: yemek, itü, çamaşır, bulaşık vs. yurtta da olsa bu aynı.
- spor kurslarına başlayın ve düzenli spor yapın. herhangi bir sporda uzmanlığınız bulunmuyorsa yeni ve enteresan bir sporla başlangıcı yapabilirsiniz. ultimate frisbee benim önerim.
- çalışmayın, derslerden kalmayın, yaz okulu güzel bir şey değil.
- daha fazla detay için buraya bakın.

ygs

hakkında bilgi edebileceğiniz rehber burada http://azimliyazar.blogsp...013/07/ygs-lys-dizin.html

lys 1 i full çeken at arkadaş

evet var öyle bir arkadaş, tanıdım. ve tabii ki hacettepe tıp yazdı.* kendisiyle muhabbeti kesen olmadı facebookta hava atıyor arkadaşlarına gayet de. soruları almadı, feme de gitmiyor, bursa da butik bir dershaneye gidiyor. (oldukça pahalı bir yer.) vay anasını.

kim milyoner olmak ister

19 yaşında körpecik çocuğa benzeyen hukuk öğrencisine yarışma tarihinin en kolay soruları geliyor şu anda.

susan hewitt

vikipedi'nin yeni kapak yüzü.

assassin s creed revelations

ezio adam öldürdükten sonra "requiescat in pace." yerine "allah rahmet eylesin." demiyorsa oynamayacağım oyundur.*

scar tissue

sözlerini "with purpose of share lovely youu eee" şeklinde anladığım güzel bir rchp şarkısı.

jimmy wales

son ricasından geçen bu zaman içinde biraz yaşlanmış abimizdir.

katy perry nin flütle yaşadığı epic fail

http://www.youtube.com/watch?v=SjBXk4ud_uQ

bu adresten görülebilecek kopulası fail.

meb in sitesindeki öğrenci resimleri

ayrıca memleketim de bu kadar renkli gözlü vatandaş var mı diye sorgulatan fotoğraflardır.

reklamlarda milli takıma başarılar dileyen marka

adını tam olarak anlayamadığım polyanna markası.

milli takımımızın turnuvalara katılma istikrarı

(bkz: iki ters bi düz)

football manager 2012 de türkiyeyi almak

(bkz: pressure grows on turkey boss)
(bkz: turkey national team sack hiddink)

milli takıma teknik direktör önerileri

jose mourinho*

illuminati prensesi yıldız tilbe

sefa doğanay'ın conan O'Brien'den nesi eksik? diyen insana paralel olarak söylenecek söz.

11 11 11 milli takım hezimeti için ne dediler

ilk golden sonra spiker: yapma volkan daha kadroları saymadım.

11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı

bugünkü onbirlere yakışır bir şekilde 1.dakikada gol yediğimiz ikinci atakta da nefesimizi kesen acaba daha ne goller göreceğiz dedirten maç.

meb in sitesindeki öğrenci resimleri

adresinden görebileceğin gülümseten çocuk resimleri. 117.sayfada shire'dan jr.frodo da bulunmakta.

çocuklar duymasın

taşfırın haluk'un zaman zaman recep ivedik'e bağladığı, çocuklu sahnelerin çok itici, yavan ve gerçek dışı olduğu dizi.