bugün

Şubat - mart'da patlaması beklenen virüs.

Aq pisleri ne bulurlarsa yiyorlar.

Yecüc mecüc kılıklı orospuçocukları.
halihazırda singapur, güney kore ve abd'ye kadar ulaştığı söylenen zarflı rna virüsü. telef olacağız sonunda galiba.
bu virüsün farklı versiyonu var bende. çok fazla corona bira içiyorum.

t: bir virüstür.
Resident evil simülasyonu yapıyorlar, kolektif matriksteki dalgalanma frekansını ölçmek için.

Milyarlarca insanı yok edecek virüsü şu anda piyasaya süremezler. Yemez.
Benim itin corona aşısı var.
2 3 tane de kendime mi vurdursam ne yapsam la. *
Tüm chine ülke sınırlarını tümden kapatıp birbirlerini yiyerek yok olsun. amin.
Biraz şey olmasın ama vahim haberler var...

Şu an Çin'de virüsü kapana yaşayan ölü olarak bakılıyor.

Olağan şüpheli ise bir süredir hakkında bas bas bağırılan ve canlı cansız ne bulunursa yenilen çin yemek kültürü gösteriliyor.

Trakasını siktiklerim...
Bize gelmese bari virüsüdür.
Kardeş her bulduğunuzu da yemeyin ya.
Balık pazarı denen ama her bi canlının satıldığı yerden türemiş denen virüstür.

Bu ibneler biyolojik savaş mı çıkardı yoksa.
yapay salgın olduğunu düşünüyorum isterseniz bakın.
Türklere bişey olmaz sağlık bakanımız merak etmeyin demiş. Asıl bizim Türkler Corona merak etmeyin...

Onlem alacaklarına saçma sapan açıklama yapılıyor. Kapadokya asyalı dolu sürekli gelip gidiyorlar.
gariptir ben de yapay olduğunu düşünüyorum.

bugüne kadar komplocuların "olacak olacak" dediği şey olacak mı görelim.

sağlık hizmetinin s'si olmayan afrika ülkeleri yerine devasa nüfuslu gelişmiş olmasa da gelişmekte olan güçlü bir ülkede yaşanan salgın.

çin nüfusu fazla.
hindistan'a da bulaşırsa; tebrikler insan eliyle nüfus azaltma projesi.

olacağına ihtimal vermesem de şayet abd'ye sıçrarsa o vakit tüm avrupa ve türkiye tehdit altına girer.
acaba tam olarak hangi böcekimsi onbeş bacaklı bilmemkaç kafalı bir canlıyı tüyleriyle birlikte yediler de bu virüsü kaptılar çok merak ediyorum. öldüren virüs. bize gelirse yarra yeriz. özellikle sürekli işe okula filan giden her gün toplu taşıma kullananlar direkt yarra yer.
Büyük küresel ilaç firmalarınin işidir bu

Önce hastalığı yay
Sonrada tedaviyi sat..
ne işi yarıyor bu virüs.
büyük küresel ilaç firmalarının işidir deniyor da ilacı bulunmuyor ki, ege bölgesinde kıtlık var.
wuhan'da meşhur olan yarasa çorbasından bulaştığı iddaa edimmiş. buldukları her boku yiyen çinlilere müstehak.

http://www.sondakika.com/...insanlara-nasil-12843650/
Her sene gündeme gelen salgın hastalıklardan yalnızca biridir. harbiden çorbayla alakalıysa... Yarasa çorbası nedir mk.

Bu virüsü taşıyanların deniz ürünleri ve hayvan pazarına gittikleri tespit edilmiş bu arada. Ayrıca adamlar çini hemen karantinaya almışlar. Tek tek ateş ölçüyorlar ya da termal kameradan insanların vücut sıcaklığını saptıyorlar. Biz ne gibi önlemler alıyoruz acabaa? Termal kameramız bile yokmuş swh.
korunmak için; eleri sık yıkamak, hastalara temas etmemek, önemliymiş.
Geliyor gelmekte olan..
Yüzlerce kişi karantinadan önce kaçmış bilgisi internette geziyor hatta ilk salgin adı çıktığında çok daha fazla insan wuhani terk etmiş eğer tedavisini bulamazlarsa çok sağlam sekilde yayılacak gibi.
Çin'de bir şehir karantina altına alınmış.
Bunu hangi Bilimadamı yarattı ise tez vakitte cezası verilmeli.
Arkasında illuminati var kesin.
Çin'de başlayıp birkaç ülkeye daha yayılarak, 17 kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan ölümcül bir virüs.
sağlık bakanlığı'nın çin'den gelen uçakları karantinaya alacak olması ve kamera taramasıyla akla gelmiştir. umarız geç kalınmamıştır

görsel

https://www.sozcu.com.tr/...rleri-durduruldu-5584821/