entry'ler (182)

ak partiye üye olsam kaç yılda bakan olurum

Memlekerine göre değişir. Rizeliysen hemen başvur bu hızla iki üç seneye sıra gelir. Değilsen hemen rizeli biriyle evlen. Damat kontenjanından yürürsün.

hdp ye kapatma davası açılması

Ben doğdum bu ülkede parti kapatılıyordu. 30 yaşıma geldim hala parti kapatılıyor.

omi coin

Ufak bir miktar atıp beklenebilecek nft coin. Proje sahipleri arkadan dolanmazsa güzel yerlere gidebilir. 0.009 maliyetle mevzilendim. Zamanında btc yi de böyle mevzilenmiştim 2017 de sattım salak gibi umarım bunu tutarım. Tarihe not düşmek istedim. Yatırım tavsiyesi değildir tabiki ne olacağı belli olmaz bu işlerin.

bitexen

Uzak durun hatta kaçın. Yok hesap onayı yok bilmem ne derken paramı çekemiyorum. 12 bin tl para yatırırken hiç bir sıkıntı yok çekerken ise sürekli sorun çıkartıyorlar. Çok daha iyi yerler mevcut. Kurumsal olan bir sürü başka site var. Pişman olursunuz.

ecstasy

Koşarak kaçın. Ortamında bile bulunmayın. ilk kullanımlar çok keyifli sonrası depresyon dolu. Büyük pişmanlıktır. istersen git başla.

yılanlar yazar olsa açacakları başlıklar

Grifindor'un orospu çocuğu olması.

Yaşasın Slytherin!

kahvenin yanında iyi giden şeyler

Marlboro touch mavi.

aegon emeklilik ve hayat

işe girdiğinizde 75 tane yöneticiniz bulunmaktadır. Üstüne bunlar da birbirine bağlıdır. Bir nevi saadet zinciri misali. Sadece en alt tabaka ( kartvizitte finansal güvence danışmanı yazar ancak içeride satıcı denir.) çalışarak üstündeki 75 yöneticiye para kazandırır. Bir de üstelik yöneticileriniz kim bilir ne mezunudur(mesela sanat tarihi). Dur daha bitmedi, bunlara ek olarak bu sanat tarihi veya bilmem ne okumuş insanlar sizin gibi finans konusunda yüksek lisans yapmış kişilere bileşik faiz öyle alınmaz böyle alınır falan diye ders vermeye kalkar.

Yiğidi öldür hakkını yeme, içeride çalışana saygı üst düzeydedir. Bence firmada ki sorun, kimse yönetici olacak kadar uzun süre çalışmadığı için önüne geleni yönetici yapmalarıdır.

beraber çay içmek istenilen yazarlar

Herhangi bir yazar mesaj atarsa seve seve çay içerim. Kaç senelik yazarım daha bir tane yazar tanımışlığım yok.

tayyip erdoğan ın ata binmesi

O attan hayır gelmez daha uyutmak gerekir.

çıplak görmediği kızla evlenen erkek

Kumar bağımlısı olma ihtimali yüksektir. işini hep şansa bırakır, hayattan süprizler bekler.

tayyip erdoğan ın cenazesine katılmayacak yazarlar

bizi almazlar zaten oralara. ayrıca hepimizi gömer reis-i kainat.

barış özdal

Yazdığı kitap gayet kötüdür. Kronolojiden uzak ve tümden gelim tekniği kullanarak yazılmış ve tutarlılık çabası içinde çok fazla kalmış kendileri. iyi niyetle yazılmış ancak bilgiden son derece uzakta kalmıştır.

Kendisinden 4 dönem ders aldım zamanında oldukça sevdiğim bir hocadır ancak bilgi birikim olarak son derece vasattır. Fakat her alanda olduğu gibi üniversitelerde de popülizm çok iş yapar.

Nilüfer sınırları dışına çıkıldığı zaman uluslararası ilişkiler alanında kimse sevgili hocamızı tanımaz yani son sınıftayken kendisini referans vermek çok mantıklı değildir.

Not: Gerçekten şahsı iyi bir insan olabilir (yakından tanımadım) ancak bilimsel birikim konusunda on üzerinden en fazla 4 alır ama öğrencilerine kendini çok farklı gösterir.

Edit: Prof olmuş hocamız tebrik ederiz.

Edit 2 : Eğer Orta Çağ'da Osmanlı'nın Avrupa da ki etkilerini görmek isterse dünyaca ünlü tarihçi Norman Davies'in Avrupa Panaroması kitabını öneririm kendisine yabancı dili varsa okuyabilir. Bin küsür sayfalık kitapta Osmanlı direk olarak hiç geçmez. Yani gençler aldığınız dersler Türkiye sınırı dışında geçerli değildir.

türklerin uzaya çıkamamasının nedenleri

Daha dünya ortamına yeni alıştıkları için. Suyun iki hidrojen ve bir oksijenden oluştuğu yönündeki iddiaları bile daha çözemediği içindir efendim.

bir ölü diriltme hakkı verilse diriltilecek kişi

Jon Snow. ölmeseydi ortamın amına koyacaktı.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

gün gelir en sevdiğin tişört toz bezi olur bilmem anlatabildim mi ?*

küçükken yanlış bilinen şeyler

hafta sonları namaz kılınmıyo zannediyordum. Memur kafası işte.

kız sevgiliye çiçek alan görgüsüz

o çiçeği aldıktan sonra otobüse binilir beraber, kızın elinde sap gibi çiçek, bütün herkes o çifte bakar. utanç verici bir durum kanımca.

kız olmanın erkek olmaktan avantajlı olduğu yerler

yatak. evet zoruna gitti ama öyle.

fadıl akgündüz

hayran kaldığım zat. mükemmel ikna kabiliyeti olan kişilik. muhteşem çıkarcı. adam her seferinde milleti dolandırıyor ama medyatik olmasına rağmen yine bir başka proje yapıp dolandıracak adam bulabiliyor. ondaki bu kabiliyetin yarısı bende olmalıydı.

edit: en son caprise gold maldivler ile ilgili başbakana-şimdiki cumhurbaşkanı- mektup yazarak, paraleller beni engelliyor yardım edin demiş.