bugün

doğa. Seçici sizsiniz, daha güzeli mi var?
insanlar alemidir.
hayvanlar aleminde, her daim erkek olan dişiden alımlıdır çünkü.
dişi cikletlerime bakıyorum, afersin süzük gibi.
erkek cikletlerime bakıyorum rengarenk yavrum.
sanırım sadece insanlar aleminde kadının görsel efekti üstün.
engelli koşu müsabakaları. erkekler engelleri geçerken üç beş santim daha fazla sıçramak zorundalar. yoksa vücutlarındaki bazı parçaları engelde bırakma tehlikesi olabilir.

ata binerken kadınlar daha rahattır. erkek ise dikkatli oturması lazım. cevizleri ağzından çıkabilir yoksa.
(bkz: cosmetica).
Onu bilmem de Misafirlik değildir, buna eminim.
eğer bu başlığı bir erkek yaptıysa ıstersen canım seni değiştirme şansları var erkeklikten korkuyorsan bayan olmakta zordur sen ikisinin ortası ol o zaman aradi bütün farkları öğrenirsin.
yaşamaktır... sokakta gezerken "farketmektir çiçeğin güzel rengini" parmak ucuyla okşaya bilmektir ,
bir şiirin peşine tekılıp hissetmek hissederek duyarak yaşamaktır derinden ve yürekten,
sözlüğe gelince avantaj değildir
sürekli kadın düşmanı yazarlar tarafından onuruyla kadınlığıyla cinsiyetiyle alay edilmektir
(bkz: kezban) (bkz: türk kızı)daha ağırlarıda vardır tüm yazarların bildiği.
iş mulakatları. frikikler ofsaytlar derken mülakat komisyonu soracak soru bulamıyor.
bar girişleri.
damsız girebilirler.
(bkz: uludağ sözlük)
tanım : dünya genelinde hayatın her alanında olan yerlerin tümü. birkaçı şöyle sıralanabilir ;
- gece kulübü
- hesap ödemediğiniz cafeler
- pompa için sizin uğraşmamanız
- partneriniz 1 boşalırken sizin 4-5'i görmeniz
gecenin ilerleyen saatleri hariç her zamandır.
kadınlar hamamı...
erkek olsan dayak yersin...
Bar, gece klübü tarzı mekanlar. Gerçi o da bir avantaj mıdır bilmiyorum çünkü mutlaka bir iki abazan dadanır.
yobaz ve gerici bir aileye sahip olmak değildir, bu sefer işler ters dönebilir.
Gün'ler, altın günleri, zira erkekler kısır, börek yapmayı beceremez.
türkiye' de güzelse hemen hemen her yerde. bunlar bir ağladımı abazan türk ulusu bunlara hemen kanıyor. çok örneklerini gördüm, hocalarda bile bu durum var güzel kız notu için üzüldü mü dikkate alıyor, erkek kıçını yırtsa tınmıyor. ulan sen hocasın, sıfatını siktiğimin, hayata am gözünden bakacak olgunluğa bu yaşa kadar sahip olamamışsan senin iki yüzlülüğünü sikiyim. pardon format.
Her yer.
yatak. evet zoruna gitti ama öyle.
Saymakla bitmez dedirten yerler ve avantajlar.

Zorunlu askerlik olan çoğu ülke. Çünkü bu ülkelerin çoğunda askerlik, sadece erkeklere zorunlu. Bizim gibi askerlik çağından önce üniversiteye kapağı atma zorunluluğu yok.

Otobüs. Yaşlılar bile genç kadınlara yer veriyor. Ben yaşlılara yer verdiğimde bile, biraz geç farkedip yer vermişsem "cık cık" edilir. Hatta yer verdiğim yaşlılar gözümün önünde benimle yaşıt kızlara yer veriyor.
döven bir kocayla birlikte yaşadığı ev, işçi olarak çalıştığı fabrika, sabahın köründe gitmek zorunda olduğu tarla ve doğumhane dışında ki heryerdir.
ata erkil bir toplum ve erdoğanlı bir ülke olmaya devam ettiğimiz müddetçe kadın olmanın tek avantajı daha çok koşullandırılırsın daha az konuşur, daha çok çalışırsın.
her yerdir.
yataktır. başı ağrıyan erkek görmedim ömrü hayatımda.
güncel Önemli Başlıklar