bugün

entry'ler (156)

kuran okumam çünkü ben müslüman değilim

Madonna da Musevi değil; ama tevrat okuyor.

allah benim ömrümden alsın tayyip erdoğan a versin

Saçmalıktır...

türkiyeyi en iyi yönetecek parti profili

Hayal ürünüdür. Böyle profile sahip partiyi kuracak şahıs anasının karnından daha doğamamıştır.

kürdistan

Kurulması insanlık suçu olacak olan ama; kurulmamış hayal ürünü ülkedir. Sonuçta bu vatanı birlikte kazandık. Türkiye için savaşmış Kürt şehitlerin de kemiklerini sızlatacaktır Kürdistan'ın kurulması. Savaştığı, ailesinden uzak kaldığı zamanlarda kan dökerek kazandığı bu millet bölünecek ise Kürt şehit bile lanet okur. Kürt analar boşuna mı ağladı Kurtuluş Savaşı'nda. Ya da sadece Kürt analar mı ağladı. Hep birlikte bu vatan bizim. Ülkemizin de anasını ağlatmanın lüzmu yok!

kız arkadaşına sen benim namusumsun diyen ergen

(bkz: kim bilir bunları daha önce kaç kıza söyledin)

et döner yerine tavuk döner yiyen insan

Valla afiyet olsun denir. Güvenilecek et kalmadı; ki tavuklar da çokgüvenilir değil; ama bence bu iş kısa çaplı bir gönül rahatlatma ritüelidir.

istiklal marşı okumam çünkü ben müslümanım

Sonuçta istiklal Marşı'nda da demiyor mu "Hakkıdır Hakk'a tapan Milletimin istiklal" diye... O Hakk'a tapan çocuk... Neyse fazla yoruma gerek yok. Böyle bir şey dendiğine de inanmıyorum. inanmak da istemiyorum. *-*

sözlük yazarlarının 2012 eurovision tahminleri

Rammstein, Adele, Inna, Celline Dion, Enrique Iglesias... Hiç biri katılmıyor sakin olun. Onlar yerine Almanya'dan Alman vatandaşı olduğu halde almanca bilmeyen bi herif katılacak. Adele yerine 80 yaşında bi zımbırtı. Inna yerine Mandinga ama en az onun kadar iyi, ispanya da iyi ama Enrique değil... Rusya iyi ama; izleyin tavsiye ederim.

sözlük yazarlarının 2012 eurovision tahminleri

En iyi 14. ama bana 16. oluruz gibi geliyor... Görürsünüz. ilk 5 isveç, izlanda, Norveç, Romanya ve Sırbistan'ın olacak. Hepsi tutacak.

norveçli kızlar

Türkiye'ye gelenleri güzel olmayabilirse de anavatanındaki orjinal Norveç kızları ereksiyona neden olabilir.

italyan erkekleri

(bkz: teodoro de dominicis)

liam payne

(bkz: aç da ya-liam)

ezik man

gerçekte 84 yaşında olduğundan kıllandığım yazar. (bkz: #14262360)

göğsü vatikandan büyük kız

papanın göğsüne saray yapmak istediği kız tipidir.

galaksiye notumuz var

erdil yaşaroğlu bu proje kapsamında düünyanın en büyük karikatürünü çizmiştir.

cedric in 3 yıldır 8 yaşında olması

ömer çelakılıa sorulması gereken durumdur.

baran 14 yaşında

arkadaşlarının ona aynştayn dediği yaştır.

sınavlarda verilmiş en komik yanıtlar

+Ya bu deveyi ...... ya bu diyardan ........
-Ya bu deveyi al ya bu diyardan git.

iki katlı lüks havuzlu villalı memur

türkiyede emsallerine rast gelinmemiş ve nadir görülen bir tür.

vatikanın vize istemesi

sokulludan öveçlere girerken vize almak gibi.