bugün

entry'ler (27)

oyungg com

Son sıralar testlerine düştüğüm internet sitesi. Oyungg > Onedio. https://oyungg.com

2016 rio de janeiro olimpiyatları

beklentileri karşılamayan bir olimpiyat açılışı oluyor. evet belki brezilya krizde ama böyle de fazla sönük kaldı. hala tek bir sambacı göremedik mesela. neyse kesin sonlara doğru coştururlar

kafa dağıtma yöntemleri

revolver ile...

sürekli izleniyormuş gibi hissetmek

profil resmimden anlaşılacağı üzere içinde hissettiğim gruptur. ama kafanız rahat olsun, zaten her gün altından geçtiğimiz onca güvenlik kamerası, bilgisayarınızın kamerası, hatta tuvalette bile elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımızın kameraları sayesinde sürekli izleniyoruz. yani paranoyaya gerek yok. gerçek bu.

recep tayyip erdoğan

darbe girişiminden sonra gün geçtikçe sevimlileşmeye başlayan türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanıdır. açtığı davaları geri çekmesi, hatalarını kabullenmesi derken oldukça şaşırtıcı şeyler yapmaya başladı. ya bu ülkeyi kutuplaşmanın buralara getirdiğini anladı ya da rol kesiyor. tabi gönüller ilk ihtimalden yana

teoman ın en güzel şarkı sözü

çok düşündüm kaçayım diye ama dedim, ne zaman anlaşmış ki kalple beyin?

5 kiloluk bebek doğuran kadın

muhtemelen şeker hastasıdır.

affedersiniz ama başı açık kızla evlenilmez

tamam sen evlenme.

türkiyede sanatın ilerlememesi

can güvenliği ile uğraşırken sanata sıra gelmemesindendir.

kavunun vajinaya benzemesi

derviş, fikir, zikir ilişkisini akla getirir.

gamer kız

evimize bilgisayar girdiğinde 6 yaşındaydım. ilk oynadığım oyun tomb raider dı. ilgimi çeken her oyunu kıyısından köşesinden de olsa oynadım hala da devam ediyorum. arkadaş ortamında dönen oyun muhabbetlerine erkek oyuncular kadar ilgi gösterdim. ne sivilceli bir asosyalim ne de ilgi budalası bir ergen. her şeye bir tık uzaktayız artık. bu işin kadını erkeği mi kaldı?

ösym kalemlerindeki emeğiniz emanetimizdir yazısı

hadi lan ordan dedirtir. (bkz: siktir deli)

life is strange

hikaye temelli oyunları seviyorsanız kıyın paraya alın. karakterlerin hikayeleri, seçimlerinizin sorumluluğunu omuzlarınıza yüklemesi, sizi üniversite zamanlarınıza döndürmesi kesinlikle beklentilerinizi karşılayacaktır. yurtta 3 arkadaş film izler gibi oynadık.
--spoiler--
sonu nedense beni pek tatmin etmedi. yapacağınız seçim zorlama kalıyor.

üniversitede fark edilen gerçekler

çalışmadan ders geçilmediği. oysa lise öyle miydi?

tek tuvaleti tüm ailenin kullanması

öğrenci yurdunda ortak tuvalet ve banyo kullanan ben dahil çoğu insanı hiç mi hiç rahatsız etmeyen olay.

gelmiş geçmiş en iyi çizgi film

phineas and ferb
regular show
adventure time.

eskişehir osmangazi üniversitesi

anadolu üniversitesi ile kıyaslandığında lise 5 diyebileceğimiz yerdir.

sabah uyanıldığında düşünülen ilk şey

akşamdan kafanıza takılan konunun devamı.

freddie mercury

4 oktav ses aralığına sahip Zanzibar doğumlu müthiş vokal. Kendisi hiç bir müzik eğitimi almamasına karşın bir operacı ile düet yapabilecek kadar iyi bir sese sahiptir.

bella goth

bir the sims karakteridir. laboratuvarda çalışan kocası ve gözlüklü kızı ile etrafı mezar dolu iki katlı bir evde yaşar.