entry'ler (18)

intihar ediyorum

Beyin denen organını sadece bu ve benzeri saçma fikirlere harcayan +9 mal itemi.

yunanistan ı krizden kurtaracak müthiş proje

ülkemizde yolsuzluk yapanlar kaçış yeri olarak Yunanistan adalarını tercih etmesi durumunda krizden kurtulacağını umuyorum.

yüzyılın projesi

Zengin helvasını baldan pişirir, züğürt derman için pekmez bulamaz.

pops mensah bonsu

Ağaca da çıksa pabucu yerde kalmaz tarif edilen kişinin hem kurnaz, hem de tedbirli olduğunu ima eder.

akp nin oy oranının yüzde 40 ın altına düşmesi

Aç koyma hırsız olur, çok söyleme yüzsüz olur, çok değme arsız olur.

atam atam sen kalk ben yatam

zamanında sözde Atatürkçü ülkücüler tarafından uydurulduğuna inandığım halk tekerlemesi.

bursaspor

zaman zaman parlayan ama bi işe yaramanayan takım.

24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı

Galatasarayın galibiyetiyle sonuçlanacak maç.

finaller de bitti ohh

Bitti ve memleket yolu tutuldu.

Geride bıraktığımız arkadaşlara başarılar dilerim.

adana bilim ve teknoloji üniversitesi

Bu sene tercih yapacak arkadaşlara tavsiye sakın ola yazmayın niye diye soracak olursanız bakınız nedenleri aşağıda sıralıdır.

1- Öncelikle kampüsü olmayan bir universitedir. Her nekadar 2 seneye kampus hazır olur denilse de hiç bir çalışma başlatılmamıştır.

2- %100 inlizce eğitim veren universite sloganıyla yola çıkmış universite olmasından dolayı hocalar egoda tavan yapmıştır.

3- Okulda az kız olmasından dolayı her 5 erkek 1kıza yazmış kızın ego tavan yapmıştır. Bu nedenden dolayı ogrencilerden geneli yalnızdır.

4- Yadyo binasının tek sosyal aktivitesi langırttır. langırt oynayanlar hep aynı kişilerdir.

5- Yadyo binasının tek elle tutulan yanı terasının bbulunmasıdır. Terasında son katta bulunması ve asansör kullanımının yasak olmasindan dolayı sınıfta oturmak daha caziptir.

6- Zaten az kişi okuyor illa bizi de erasmusla yurt dışına gönderirler hayaline sakın kapılmayın. o tür etkinliklere sadece yalakalar katılabilmektedir.

7- Yılbaşı kutlamaları vs vs gibi etkinlikler yemekhane denilen bodrum katında yapılır ve öğrenciler havasızlıktan bayılmakla burun buruna gelirler.

8- Kantinde takılan belirli gruplar vardır. Kantinin sahipleri diye adlandırılırlar. onları görüp tiplerine sövmeden günü tamamlamanız zordur.

9- Bir tokatlık canı olan yurdum insanlarımızın okulda mafya havasında takılmaları sık görülen bir durumdur.

10- 200puan ile okula yerleşen genclerimizin 500 ile yerleştim havasında olmalarına bir türlü anlam verilememiştir fakat bu konu uzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Benden size tavsiye universite yılları bir daha geri gelmeyecek bu nedenle gidebileceginiz en iyi universiteye gidin gerekirse bir sene daha bekleyin.

Bu yılları dolu dolu yaşayın zira yalaka degilseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum.

aziz yıldırım

Fenerbahçe Spor Kulübünün koltuk sevdalısı daimi başkanı.

asicocuq1998

Bir zamanların messenger kullanıcı adını anımsatan entry.

adana demirspor

adanalı olmamanıza rağmen yapılan haksılzıklardan haberdar iseniz kalbinizin kayabileceği takım.

gereksiz sözlük yazarları

gereksiz olmamasına rağmen çaylaklığı aşamayan gençleri acaba gereksizmiyim diye düşündüren entry.

osman pamukoğlu

istanbul 3. bölgeden bağımsız adaydır. Hepar ile yola çıkmış Atatürk ve Ülke sevdalısı abimizdir

allah var mı lan

yok kanka allah değildir o allah olsa duramazsın.

türk mühendislerin yaptığı yerli uçak koltuğu

aklımızın oturmak üzerine çalıştığının kanıtı.

hdp iktidar olursa olacaklar

Abdullah Öcalan hapisten çıkarılır ve kendi partisini kurar.