bugün

ilk önce alacaksın eline detaylı bilgi veren gazete ekini, hangi maçlar var diye bi gözden geçireceksin, sonra eksik kadrosuna bakacaksın, oran filan iyice bir araştırma yapacaksın, sonra niyeti bozduğun takımlardan 4-5 tane seçeceksin * sonra tutmadı mı şansına küseceksin, başka sefere.
1- asla orana bakma.
2-garanti maç yoktur bunu unutma.
3-türkiye ligine oynama.
4-bol şanslar...
hollanda ligindeki tüm maçlara üstü oynamak önemlidir.
hepsi yalan olan taktiklerdir, bilen değil bilmeyen kazanmaktadır.

(bkz: iddaa oynayıp bir şey kazanamamak)
sürekli beraberliğe oynayıp her seferinde yatırdığınız parayı iki ye katlarsanız her zaman kazanırsınız.
1-beraberlikten uzak dur.
2-1.50 altındaki maçları oynama. *
3-maksimum 6 maç oyna.
4 sonra kuponu annanene götür okuyup üflesin. *
iddaa oynamayın onun yerine gidin bir internet sitesinden tek maça basın parayı sonra koyun çocuğu.
bütün ihtimaller yazılırsa kesinkez tutacaktır. *
iddaa'da büyük paraları katlamanın bir yolu da çifte şansı görebilmektedir.favori takımların deplasmanda oynadıkları maçları iyi analiz edip 1-0 çifte şansını oynamak kuponu rahatlatır.ayrıca türkiye süper ligi takımlarını ve son haftalarda man utd,lyon ya da inter gibi ezip geçen kulupleri bu oyun şekliyle kuponlarınızdan uzak tutun.bu takımlara oynuyacaksanız,kuponun kaleleri olması için evlerinde oynadıkları maçlara banko 1 basarak oranınızı* katlayabilirsiniz.surprizlerin peşinde fazla koşmayın,5-6 maçtan fazla yazmayın,ideal oran x5 ile x10 arasıdır,maceraya girmeyin.**
2 dakika sonra gelen edit:
(bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)*
+Çok iyi takımların deplasmanda oynadığı en az 3 maça gerekirse 4 veya daha fazla maça ilk yarı 1 ikinci yarı 2 yazılır,
+ne kadar para gözden çıkarılacağına bağlı olarak ilk öncelikli olarak sistem 2 veya sistem 2-3 veya 2-3-4.. yapılarak kupon oynanır.
+bu sistemle minimum yatırılacak para 3 Ytl minimum kazanılacak para 625YTLdir (iki maçın tutması durumu)
+maksimum kazanılacak para 500.000YTL dir.
orana bakma,yorumlara bakma,duygusal olma.
(bkz: göle maya calmak)
3 maça çifteli girip tutturma oranı yüzde 66'ya çıkarılır ve yüklü girilir.
fenerbahçe avrupa maçında yenildiyse lig maçına tüm paranı bas.
dünyada kesinlikle kimsenin tutturamayacağı taktiklerdir. ama çok basit bir şey söylicem, eğer tek maça yatmıyorsan yüzde 90 kuponu tutturuyorsun zaten. kalanlarının çok büyük bir kısmı tek maçtan yatılan kuponlar olduğundan adamı delirtir, iddaa dan soğutur.
almanya ligine yaklaşmıyacaksın arkadaş ; bütün taktik budur. zaten gerisi şans.
kuponu karıştırma tek düze git.Yani bir kuponda ya galibiyet oyna , ya beraberlik oyan ya da komple alt üst oyna.Cacık yapma.Oranlara asla bakma.6 maç derler ama 4 maçı asla geçme sonra tek maçtan yatarsan çok koyuyor.
puan durumunda ev sahibi takım misafir takımdan 10 sıra kadar üstte olsun. böyle ister 4-5 maç oynayıp büyük para bas; veya böyle 8-10 maç oynayıp daha az para bas. maçın seyircisiz oynanmadığına da dikkat et.

ev sahibi takım misafir takımdan 1 veya 2 sıra altta olsun. ama ikisi de şampiyonluk ve küme düşme gibi kritik pozisyonlarda olnmasın. sonra beraberliğe oyna ama fazla para basma.
hissetmek! ben sadece o şekilde kazandım bu meletten. puan durumu performans sakatlık yalan iş eğer ki ilk baktığında heh bu demiyosan yalan gerisi kardeşim. tamamen şansa bırakmışındır.

ayrıca kazanılan para haram yerlere gitmeli. ben ehliyet kursu aidatımı ödedim en son sınavdan kaldım. aman dikkat. iddaa severler dikkatlı olsunlar.
alt üst oyununa gelme, gerisi şans.
avrupa maçlarında fenerbahçe'nin rakibine yatır tüm paranı. *
yok öyle bir taktik...
ben oynamazm herkes gol olur yağar bu hafta oynayayım dedim oynadığım maçlar alt bitti yahu.
lazio salzburg'a evinde nasıl yenilir?
geçen hafta gol olup yağan ajax nasıl gol atamaz?
bırakıcam lan bu işleri.
alt üst oynamak ve ingiliz liginden uzak durmak en etkili yöntemlerdir.
almanya ikinci ligindeki pazar günü oynanan son üç maça hep üstten gir bak tutuyomu tutmuyomu.
1.45 orana maç sonucu asla oynama yüzde 90 yatırıyor.