bugün

entry'ler (48)

askerlik denince akla gelen ilk 3 şey

GEZ, GÖZ, ARPACIK!

mesajlaşılan kızın aniden susması

Kız kardeş kardeş konuşurken, muhtemelen yürüdüğünüz anlamıştır. Haliyle kendisini geri çekmesi çok olağandır.

Azıcık insan olun lan, arada karşı tarafında önce yazmasına müsaade edin. Biz mi öğreticez bu saatten sonra kızlara nasıl yürüyeceğinizi *

iddaoyna com

ben inanmıyorum bu tür sitelere, çoğu şikeli maç ayağına tahminleri sürpriz gelecekleri atıyor.

Bu tür sitelerin esas mantığı; Nasrettin hoca misali, göle maya çalıyorlar. Sonra ya tutarsa ??? *

winning eleven

Çocukluğumun oyunudur, ilk PS aldığımda WE4 vardı o konsoldan aldığım keyfi hiç bir makina vermez veremez!

Hele gol olunca spikerin ilginç replikleri hafızalardadır hala *

erkek zombilerin pipisi erekte olur mu

(bkz: )Walking Dead izlerken aydınlanan yazar....

crossfit

Uzun süre dövüş yaptıktan sonra, farklı bir heyecan arayışına girmiş olan bendeniz'in bulaştığı hadise.

C.tesi başlayacağım, dövüş kadar tatmin eder mi tartışılır lakin genel yorumlar oldukça sikici antremanlar olduğu yönünde. illaki yaparız, az yumruk yemedik maçlar da bumu koyacak la bize ??

50 cm

tanrının büyük bir lütfudur... *

en son ne çektiniz

30 Saniye önce sigaradan bir duman...

çirkin olduğunu anladığın an

hayattan pek beklentisi kalmamıştır. Eğer zengin değilse tabi *

1 yıllık sevgilinin diş teli kullanmaya başlaması

oha ayrılık sebebi :D

lgbt

ibnelik yeni moda oldu ya la!

kızlar saçının çekilip kaçılmasından hoşlanır mı

Ters teperse sıkıntı büyük, bana şiddet gösterdi hayvan diye de bağırabilir. Sonuç olarak tehlikeli aksiyonlarda bulunmayın gençler.

kadir gecesi rakı içmek

eşittir: Ateşe iki odun daha atmak.

100 000 tl ye sağ el baş parmağınızı kesermiydiniz

Dünyayı'da önüme serseler tek bir uzvumu vermem!

kadınların uzak durması gereken şeyler

Galatasaray...

şu an minibüsten yazıyorum

Kapiya ya da duvara yaslanin la, dayamasinlar.

bir erkek arkanızdan ağlıyorsa

O adam cok sevmistie, kiymetini bilin o adamin! Kaybetmeyin, bir cok insandan cok daha farkli bakar o size. Sevin lan o adami sevin! Azcik kiymet bilin…

ilk sigara

ilk sigara m, ilk ask gibidir. Asla unutulmaz.

kürdistan tşörtlü birini dövmek

Bunlar tek basina delikanli degildir, uc bes tanesi toplandigi zamanda delikanli degildir. Ama horozlanir onun bunun cocuklari, odunu yiyince de gotunu yigim abi derler, tecrubeye sabittir.

deniz seki ye atlet sigara götürmemek

Bayhan'a yaptıklarını hatırlayanlar var mı ?

O cezasını çekmiş çocuğu, yarışma da haksız yere yargıladı aşağıladı ve şimdi kendisi aynı duruma düştü.

Acıyor muyum ? Elbette hayır, herkes ne ekerse onu biçer. Deniz Seki'ye Hapishane hayatında başarılar diliyorum.