bugün

ayıptır günahtıe emeklerinize umutlarınıza ayıp etmiştir.
kontörü bitmiş olabilir.
alternatif kız yoksa uyumaya terk edilmiş bir insan tipidir.
lan noluyoruz yanlış bir şey mi yazdım acaba triplerine sokar insanı.
bu saatlerdeyse, uyumuştur.
yüzde doksan iletilmemiştir.
sıkılmıştır.
kız niye susar bilmem ama erkek tekrar gönderilen ve gelen mesajları 2-3 defa tekrar okur. sonra salakça bir şeye takılır.lan bundan mı acaba der ve dayanamayıp mesaj atar.
'elif şöyle demek istememiştim onu mu yanlış anladın yoksa '.iyice gözden düşer. kız bu cepte tamam der ve s.klemez mesaj atmasına artık gerek yoktur zaten.
bana kalırsa çoğu zaman siklemediği için oluşan durumdur. diğer durumlar için olasılık azdır genelde.
götü kalkmıştır.
gülücük koymayı unutmuşup diye mesaj atarsınız sonra.
''ne oldu sustun'' mesajı atılmalıdır.
mesajlaşılan kızın normale dönmesi demektir. öyle zamanlar olurki hiç durmadan dakikalarca hatta bazen saatlerce konuşursun. bu anormal olan tabi. eğer algımız anormal olan bir şeyi artık normal kabul ettiyse o kızın susması bize pek iyi yansımaz. normaliniz artık uzun konuşmalar olmuştur.
büyük ihtimal sıkılmıştır ama bikez daha konusursanız eger o konusmada uyuyakalmısım dıyecektır. boş kız bırak sen onu .
gündüz ise naz gece ise uyku vaktinin geldiğine delalettir, üç vakte kadar ipler ele alınmalıdır.**
atılan mesajların heyecanı gitmiş mesajların olmasındandır, bu sebep ten hatun kişi artık başka yerlere savrulur durumu. erkek mi yok sözlük te, ama kız yok o var demi.
kesin bi şeye sinirlenmiştir.
susanı da varmış.*
anası çağırmıştır çay demleyecektir. ya da soğan doğrayacaktır. *
şarjı bitmiştir.

evet evet şarjı bitmiştir. bitmiştir dimi?. yok yok kesin şarjı bitmiştir. ............?!?!?! şarjı bitmiştir yaaaaaaa.
eğer ki mesajlaşılan kız hoşlantı çerçevesi içerisindeyse ikinci bir mesajı attıran durumdur.
bir bu yüzden sevmediler bizi dostum, bir de "tamam" yazdıkları halde cevap yazmaya çalıştığımızdan...
son yazdığınız şeyi tekrar kontrol etmelisiniz. yada uyumuştur.
Kocası eve gelmiştir.
Cok bozar insani acik ve net.

(bkz: admin yeter la artik anaaa 40 karakterde 40 karakter)
"korkma sikmeyecektik" diyince oldu. pek bir ani oldu. neden acaba?
güncel Önemli Başlıklar