bugün

dişlerinin daha güzel olması için çabalayan sevgilidir.
teller çıktıktan sonra 100 yıl geçse de telli görüntüyü unutamayacağınız durumdur.

edit: eksi verenler diş teli takan kızlar mı?*
diş teli kullanması sevgilinin kendine baktığını, sağlığını ve görüntüsünü ön planda tuttuğunu gösterir. buda sanmıyorumki kötü bişey olsun. bu durum benim başıma gelse üzülmek yerine sevinirdim. sevmek garip bişey. diş teli olan kız ile olmayan kız arasındaki tek fark benim için 50 gram kadar bi tel parçasıdır. takmayın böle şeyleri karşim.
sevgiliyle takım olsun diye uyduruktan bir diş teli de sizin takmanız uygun düşebilir. telli turna şarkısını el ele dinleyerek, hayallere dalarsınız.
(bkz: diş teli kullanan 1 yıllık sevgili)
apayrı bir deneyim yaşatacak olaydır.
''e nolmuş yani'' durumudur.
sen ondan ayrılıyosun o tel takıyor diye, ama dişleri düzelince o nasıl bir taş olacak bir düşün istersen.
tecrübeme sabittir,çıktıktan sonra daha da güzelleşilir.
(bkz: ben altı yaşımdan beri kızlarla çıkıyorum ulan)
öpüşürken zorluk çıkarması dışında bir sorunu olmayan durumdur.
pek sorun teşkil etmeyecek olan hadise.

bir insan, sevgilisiyle 1 yıldır beraberse, bu onunla gönül eğlendirmediğinin, gerçekten ona aşık olduğunun kanıtıdır. , insan, sevdiceğini her haliyle kabullenmelidir. ayrıca, ortodonti son yıllarda çok gelişti. artık tel tedavisinde ağzınız demir yığınına dönmüyor. belli olmayan şeffaf plaklar ve porselen teller var. (bkz: nil cura).
kötü tarafından bakmamak lazım. diş teli bazı kızları çok tatlı gösterebiliyor. yeter ki bakımlı olsunlar.

(bkz: bakımlı)
(bkz: oral seks)
O teller çıkacak başka bi çözüm yolu yok.
güzel dişlere sahip olmak isteyen sevgilidir. ayrıca bakımını eksik etmezse kötü görüntüsü olmaz. büyütmeyin lan bu kadar.
oha ayrılık sebebi :D
yamuk dişli sevgiliden, düzgün dişli sevgiliye geçişin sanıldığı kadar kötü olmayan durumudur. ayrıca oral sekse engel değildir, yanlış bilinmektedir.