bugün

https://tr.m.wikipedia.or...C3%B6lgesel_Y%C3%B6netimi
Bunlar tek basina delikanli degildir, uc bes tanesi toplandigi zamanda delikanli degildir. Ama horozlanir onun bunun cocuklari, odunu yiyince de gotunu yigim abi derler, tecrubeye sabittir.
Bir ırkçıyım ben inanmadım.bir kürt türkle tek başına kavga etmez,edemez.arkadaşlarını çağırır.yani ben kürtlerle kavga edip böyle edebiyat yaptığımı bilmem.
van-hakkari arası askeri faaliyette kullandığım mercedes unimorg aracın önüne van jandarma asayiş kolordu komutanlığı önünde çıkmış hewalleri araçla ezme girişimiyle aynıdır.yanımda ki astsubay üst çavuşun bana dik dik bakmasıda beni korkutmuştu.daha sonra bana dönüp ''lan ne yapıyorsun oğlum bu pezevenk ölse seninde başın yanar benimde.'' demesiyle elimden bir şey gelmemişti.
Yalan detected oğlum sen kürde posta koydum diyon bu kürt tek kişi tek gezen kürt mü olur ulan armut.
tekiyle olmaz miting var deyip hepsini toplu katletmeli, anca böyle içimiz soğur.
saçmadır. Hem başa bela açar hem o kişi kürdistan hayalinden vazgeçmez dövüldü diye. Bırak t-shirt'ü kürdistan diye sırtıne dövme yaptırmış kadın gördüm ama tek kelime etmedim, etmem. Gereksizler.
seçim günü yaptım bunu. biri değildi 3 4 kanı bozuktu.
Amerika terör ülkesi değildir. O ayrımı bir yapalım. Türk askeri öldürmedi halkı.
işte bunlar hep cehalet.
Yalanını s*k*m sen dışarı çıkarken yanında ay yıldızlı t-shirt le mi geziyosun?

Edit: yazar burda vatan severliğini ispatlamaya çalışmış tamam eyvallah da yalana gerek yok.