bugün

entry'ler (76)

çıksa bestseller olacak kitap isimleri

(bkz: sabetay sevi capsli)

rafael benitez

beşiktaş için düşünülen isimmiş.

derse gelmeyen hocayı aramaya giden öğrenci

bütün dersleri iyi olan piçtir. dünyaya okumak için gelmiştir. adeta bir messi, bir marodanadır. dünyanın bütün testlerini çözecek, bütün derslerini dinleyeceketir. muhtemelen sosyal demokrat olacak, bazen sinirlenecek, bazen de kendine ait fikirleri olacaktır. okuduğu kitapların listesini tutacak, sevdiği yerlerin altını çizecek, kitaplarını da hiç buruşturmayacaktır. ayağı taşa takıldığında "kahretsin" diyecek, bir kız sevdiğinde ona çok dikkatli yanaşacaktır-direk istede de bilir- bu dipçiğini siktiğim çocuğu hapse bile girse iyi halden çıkacak, gardiyanların gözdesi olacaktır. diyeceğim o ki bu cürümsüze dünyada ve ahirette kötügünyüzü yoktur.

uludağ sözlük ün en güzel kızı

ayağım topal, elim sakar
dilim peltek, kulağım az duyar

cool adam

(bkz: home sweet home)

hiç mastürbasyon yapmamış birisinin milli olması

sarsılır

sözlükteki en gay yazar

(bkz: başıma bir şey gelmeyecekse gay değilim)

sözlükteki en x yazar

x = insanla ilgili bazı şeyler şeyler

olan tanımlardır. Toptan açtım ki kirlilik olmasın. Haydi X'e değer verelim.

olmasa da olur alternatif gruplar

hemen hemen bildiğimiz bütün rak gruplarıdır. Esas gruplar bilinmeyenlerdir. Koklaya koklaya buluna.

sözlükteki en yakışıklı yazar

valla ben değilim.

sözlükteki testesteron seviyesi

inciye göre pek düşüktür sanırsam.

bunlardafilm com

Bir de mailime şu geldi. Basın bülteniymiş:

türkiye’nin ilk film çöplüğü açıldı: [http://www.bunlardafilm.com]

ülkemizin ilk film çöplüğü olan “bunlardafilm.com” teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretilen başarısız film oranından rahatsız olarak, doğal bir refleks sonucu yayın hayatına başlamıştır. özensiz, seyirciyi aldatmaya yönelik ve tekdüze olan filmlerin yapım koşullarına bakılmadan, hemzemin bir sahada kıyasıya eleştirileceği sitede, tür ayrımı olmadan, kısa ve uzun her çeşit filme yer verilmektedir. eleştirilen filmleri çeşitli kategorilere bölerek değerlendiren sitede, her filmin neden o kategoride olduğuna dair de açıklamalar bulunmakta.

“ensenizdeyiz...” mottosuyla yola çıkan site, sinemanın tutkuyla yapılan yeni söz söyleme sanatı olduğunun artık unutulduğunu, tektip bir sinemaya doğru gidildiğini ve kimsenin yeni birşeyler söylemeye cesaretinin olmadığının da altını çiziyor. filmleri bu bakımdan ayrıştırmalı çöp toplama tekniği ile toplayarak kategorilendiriyor ve seyircinin beğenisine bir de bu gözle sunuyor. bunu yaparken film için çalışanları da unutmayarak, geniş bir arşiv oluşturmayı da ihmal etmiyor.

artık filmlerin bu kadar pervasızca ve ne verilirse yer bu halk düşüncesiyle yapılmaması için kolları sıvayan site, gerçek sinema severleri bünyesine bekliyor.

[http://www.bunlardafilm.com]

kızlar soyunurken odaya giren öğretmen

artık öğretmen değildir muhtemelen

bunlardafilm com

Gece twitter'da gördüm. Pek eğlence çıkacağa benziyor. Kategorilerden birinin açıklaması çok hoşuma gitti:

lokman hekim'in bile çare bulamadığı bu filmlerle ilgli rivayet şöyle şöyledir:

derler ki; yecüc ile mecüc yeryüzüne bu filmlerin suretinde inecekmiş. böylece gökteki rahatı bozulan mesih dünyaya tekrar inmek zorunda kalacak, kadim dostu musa'nın asasını -aga iki dakka versene şunu- şeklinde isteyerek denizleri yarmış olan, bu yüzden hala ıslak olan asayla bu yönetmenlerin kıçına kıçına şefkat tokatları vuracakmış. dayaktan sonra cebinden çıkardığı iki adet tarkovsky filmini bunlara vererek- filmler yeterince uzun, aranızda paylaşın kavga etmeden. herbiriniz bir sahnesini tam anlasanız yeter zaten- diyerek tembihte bulunup, tekrar göğe yükselecekmiş. dünya artık güzel filmlerin çekildiği mutlu ve mesut bir yer olacakmış.

bakın kimmiş o nasihatperestler:

diyerek ayar veriyorlar. Helal.

internet cafelerin olmazsa olmaz tipleri

"Pileysiteyşın kafeye giderek etuuuu diye bağıran adamlar" olarak da okunabilir aynı zamanda.

yalçın çakır

"Alooo ben Yalçın Çakır. Flash Tv'de program yapıyorum" diye tel ile insanları arayan abimiz. Yaratttın bari takip et kontejanındandır.

inci sözlük

Gördüğüm en serbest ve komplekssiz oluşum. Gururla giriyorum valla.

(bkz: adamlar yapmış abi)

kızlar parasız erkekleri de sever palavrası

bir rüya yorumu olarak okursak: erkeğin yakın zamanda paraya kavuşacağına dalalettir.

Ancak rüyada olur.

ayağı kokan birine söylenecek sözler

o mantarlar kokuyo olum kafa da yapar mı lan?

öğrenci öğretmen diyalogları

bir kimya dersinde, tamamen kendinden geçmiş bir halde okulun bir şekilde bitmesini ve bir an önce kendi dünyamıza dönme arzumuza hocanın kan doğramak istemesi sonucu, kasıtlı olarak bizim arka gruptan arkadaş ayağa kaldırılır ve öğretmen kişisi tarafından soru sorulur:

- sofu, söyle bakalım bu reaksiyonun yönü ne tarafa doğru?

konuyla alakasız sofu, önce boş boş bize doğru ne diyo lan bu karı gibisinden bakar, sonra da umarsızca:

- kıbleye doğru hocam.

biz de ölürüz elbette.