1. 1.
  bildiğin ronaldinho'nun afilisi.
  23 -2 ... star wars
 2. 2.
  ronaldo nun kücügü
  8 -3 ... picmath
 3. 3.
  futbolcu ronaldinho nun tam adı.
  8 ... coinstar
 4. 4.
  Bu adamın tohumu kesin bir futbol sahası yakınlarında atılmıştır kanatimce. yoksa "ohaa lann" dedirtemez herkese. yapıştırıyor topu ayağına gidiyor. çok klas hareketleri golleri olmasına karşılık, bünyesinde 6 kişi çalımlayıp gol kaçırma güdüsünü de barındırır.

  edit: imla.
  6 ... 35mm
 5. 5.
  yaptığı hareketler birçok kişi için oha dedirtse de bir türlü benim sevmediğim oyuncu. Daha çok skor olarak önde olduğunda topu oyalamak için ihtiyac duyacağın tipte bir futbolcu olarak görüyorum. Tabi Barcelona onu almasa bu halde olur muydu onu bilemem. Ancak Ntvde yayınlanan Ginga belgeselini izledikten sonra Brezilya'da Ronaldinho gibi birçok yeteneğin olduğunu ve maçlarda Ronaldinho'nun yaptığı bütün hareketleri sokaktaki çocukların da yaptığını görünce brezilyalılar tümü için uzaydan gelmiş muamelesi yapabiliriz.
  4 -5 ... zebellah
 6. 6.
  Atımsı suratıyla gönüllere taht kuran futbolu kanımca en iyi oynayan gönül rahatlığıyla "bu adam futbolcudur" diyebilceğim Brezilyalı yıldız.Centaur olmasından şüphe ediyorum.
  2 ... frozenhopes
 7. 7.
  Futbolcu kavramını yeniden düşünmeme sebep olan şahıs.Yok yani eğer bu futbolcu ise bizimkilere yazık diyesim geliyor e bizimkiler topçuysa bu adam ne?Harddiskimde ki videoları 2 gb yi buluyor,sıkıldıkça açıp izleyip rakiplerine gülüyorum*
  4 ... elendil
 8. 8.
  bir oyuncunun nasıl karsı defansın icinden gecerek gol atabilecegini ispatlamıs (bkz: real madrid-barcelona macı 3ncu gol), 2 senedir dunyada yılın futbolcusu secilen brezilyalı AM L/C
  3 -1 ... sazan
 9. 9.
  cok cirkindir cok,beni futboldan soğutmustur,herkes beckham olsa diyor insan.
  2 -18 ... selen17f
 10. 10.
  (bkz: ronaldinho)
  2 ... sazan
 11. ronaldo gaucho de assis moreira Başlığındaki Önemli Entry'ler