bugün

üyelik işlemleri hızlı ve basit tasarıma sahip olması sebebi ile üye olup ilk yatırımımızı yaptığımız site. ripple'ın beline kuvvet inşallah 10$ olur.
Kurulduğu günden beri, neredeyse sorunsuz şekilde kullandığım kripto para borsasıdır. Türkiye’de zaten 2-3 tane dişe dokunur ve yerli dijital para borsası var ki Koineks de bunlardan biri. Yaşadığım ufak tefek sorunları bile e-posta üzerinden hızla çözen bir müşteri hizmetleri ekibi olması da ayrıca bir art tarafı.
Br kripto para yatırımcısı olarak, olabildiğince çeşitli seçenekler sunduğundan Koineks’i tercih ediyorum. Kullanıcılarının istek ve önerilerine kulak vermeleri de güzel.
Verdiği hizmetle memnun etse de mobil uygulama eksikliği nedeniyle üzen borsadır. Gerçi yakında uygulama çıkaracakları dedikodusu da dolanıyor, umarım doğrudur.
takip ettiğim bir kripto para sitesi. abd lisansı ile globalleşerek dünyaya açılıyormuş. Bizleri bu anlamda ne tür yenilik ve değişikliklerin beklediğini merak ediyorum gerçekten. hadi bakalım güzel şeyler olacak gibi
Bir kriptokoin borsası seçerken

1. Ne kadardır piyasada olduğuna bakın
2. Para çekmek istediğinizde ne kadar sürdüğünü soruşturun
3. Bu koinlerden kısa süreli çok işlemle para kazanılır. işlem hacmini soruşturun. Yeni yerlerde fazla para olmayabileceği için boşuna paranızı tutuyor olabilirsiniz.
iki aşamalı güvenlik korumasıyla yatırımcıların içini rahatlatan yerli kripto borsadır. Bitcoin yatırımlarına başladığımda epey güvenlik endişem vardı. Sağ olsunlar bu alana alışıp kazancımı artırmada onların verdiği güven de var. Hep böyle olmalarını diliyorum.
alın bunları. bu nickleri not alın. bunların alayı bot.
Hesabım var. Çöptür..

Kripto borsa bitti girmeyin. En yakın arkadaşım bedava aldığı coinler ile evini arabasını aldı. Fakat o furya bitti.. Çok kazanıyorum diyen de ya yalan söylüyor. Ya da sizi tokatlıyacak. Kendine keriz arıyor.
btctürk , paribu ve koinimde işlemler yapıp sorun yaşamadığımdan kendisi ile tanışmadığım borsadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar