1. 1.
    yaklaşık 7-8 saattir bakımda olduğunu iddia eden, birçok yüreklere "ulan bizim paraları cukkalayıp kaçtılar mı yoksa" korkusu salan coin ticaret sitesi.

edit: entryi yazdıktan 10 dakika sonra site ulaşıma açıldı.
    ... queen dinleyen adam
  2. 1.
    üyelik işlemleri hızlı ve basit tasarıma sahip olması sebebi ile üye olup ilk yatırımımızı yaptığımız site. ripple'ın beline kuvvet inşallah 10$ olur.
    ... etliekmek hirsizi
  3. 3.
    Kurulduğu günden beri, neredeyse sorunsuz şekilde kullandığım kripto para borsasıdır. Türkiye’de zaten 2-3 tane dişe dokunur ve yerli dijital para borsası var ki Koineks de bunlardan biri. Yaşadığım ufak tefek sorunları bile e-posta üzerinden hızla çözen bir müşteri hizmetleri ekibi olması da ayrıca bir art tarafı.
    -1 ... unity
  4. 4.
    BTC türk kullanıyorum yıllardır o da gayet iyi. Koineksi denemedim açıkçası.
    2 ... azraille satranc oynayan adam
  5. 5.
    Br kripto para yatırımcısı olarak, olabildiğince çeşitli seçenekler sunduğundan Koineks’i tercih ediyorum. Kullanıcılarının istek ve önerilerine kulak vermeleri de güzel.
    ... demarke
  6. 6.
    Verdiği hizmetle memnun etse de mobil uygulama eksikliği nedeniyle üzen borsadır. Gerçi yakında uygulama çıkaracakları dedikodusu da dolanıyor, umarım doğrudur.
    1 ... grinko
  7. 7.
    Gecenin bir vakti e-posta gönderip yaşadığım sorunla ilgili şikayetimi dile getirdiğimde bile, çabucak cevap verip çözüm sunan kripto para borsasıdır. O saatte sevgilimi arasam sövüp sayar ama adamlar sorunu gayet nazik bir iletişimle giderdiler. Bunu sevgilim duymasın o ayrı tabii!
    1 ... ahuhuhi
  8. 8.
    Koineks Türk borsaları içerisinde kuşkusuz en iyisi, diğer borsaları da denemiş ve kullanmış birisi olarak söylüyorum ki diğerlerinde yaşadığım sorunları yaşamadım. En önemlisi de hesaba para aktarma. Başka borsalarda günlerce beklediğim bile olmuştu.
    ... timarli surahi
  9. 9.
    takip ettiğim bir kripto para sitesi. abd lisansı ile globalleşerek dünyaya açılıyormuş. Bizleri bu anlamda ne tür yenilik ve değişikliklerin beklediğini merak ediyorum gerçekten. hadi bakalım güzel şeyler olacak gibi
    ... cuzdandakiolmayanpara
  10. 10.
    Yeni altcoinler eklenip duruyor. Bu da kripto para yatırımcısına daha çok kazanç sağlıyor. Keşke diğer borsalar da koineks kadar cesur olsa. Kazanmak için risk almak şart.
    ... ne bakiyon lann