entry'ler (21)

gecenin şiiri

Eski bir sonbaharı, küçük kuşları anmak
Belki veda etmektir sana birkaç satırla…
Yine bir sonbaharda ordan yalnız geçersen
Beraber geçtiğimiz serin günü hatırla!..

çok tanrılı dinlerde kime tapacağını şaşırmak

birde bunların ateist versiyonu vardır. milyon tane tanrı var adam hiç birine tapmıyor, lükse bak amk.

penis alında olsaydı

pierre webo işsiz kalırdı.

penis alında olsaydı

headbang erkeklere yasaklanırdı.

sözlük yazarlarının gitmek istediği ülkeler

(bkz: isveç)

misafir çocuğuna çaktırmadan yapılan işkenceler

internetten çizgi film izlediği sırada çaktırmadan laptopın wireless'ını kapatmak ve kendisine bilgisayarı bozduğunu söylemek. tabi daha sonrasında çocuk ben bilgisayarı düzeltirken annenin yanına git bahanesi ile postalanır ve görev tamamlanır.

gangnam style ın azalarak bittiği gerçeği

(bkz: çok şükür)

sözlük yazarlarının ilk beslediği hayvan

köpek beslemiştim. alman kurdu. ismi naz'dı, o gittikten sonra çok üzülmüştüm ama geçirdiğimiz zamanlar için asla pişman değilim naz.

videoyun

oyun tanıtımları, gameplay, oyun dünyası hakkında bilgilendirmelerde bulunan abone sayısı 50.000'i aşmış türk oyun yorumlama kanalıdır.

game of thrones

izlemekte geç kalsam da sonunda başladım. tavsiyem başlamayınız. çünkü bir bölüm izleyince diğer bölümü otomatik izliyorsunuz.

hayvansever düşmanlığı

ayrıca bazı hayvanseverler (!) vardır ki hayatında sadece kedi köpek besleyerek ama evinde bir örümcek, böcek gördüğü zaman ezerek öldürür.

(bkz: ne orospu çocukları var)

absinthe

bir gün çok mu abartılıyor yoksa gerçek mi diye denemek istediğim yüksek alkon oranına sahip içecektir. ayrıca van gogh bunu içtikten sonra kulağını kestiği rivayetleri vardır

bir misafirin yapabileceği en büyük şerefsizlik

çocuğunu evin gencinin üstüne salmak.

(bkz: aa bak abi sana bilgisayar açacakmış)

inci sözlük

eskiden her türlü samimi, sıcak kanlı insanı bulabileceğiniz gecelerin vazgeçilemez sözlüğüdür. fakat son zamanlarda liselileri arar oldu, o derece düştü. yazık oldu.

tomaya gel gel hareketi yapan direnişçi

bu ne içtiyse bende istiyorum dedirtir.

jeff waters

crystal ann parçasını bunun gibi çalabilene götümü veririm dedirtecek gitaristtir. ayrıca megadeth'e çağırılmıştır fakat gitmemiştir.

annihilator

vazgeçilemez gitaristlerden birisini içinde bulunduran thrash metal grubudur. iyidir, dinlenir

(bkz: jeff waters)

iron maiden

(bkz: fear of the dark) şarkısı ile beni kendine bağlamış efsanevi metal grubudur.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen kağıtlara sözlük isimleri yazıp aralarından kura çekiyorum. ilk entrysini eski zamanlarda girildiğini düşündüğüm başlıklara girip entrysi çok olan bir kişiyi uzun uzun inceliyorum. kafamda birisi canlanıyor ve bu benim hoşuma gidiyor. biliyorum, garip biriyim *

boyoz yumurta peynir çay dörtlüsü

başlık sahibine "bok vardı şimdi aklımıza getirdin" dedirtecek dörtlüdür.