bugün

entry'ler (214)

giresun üniversitesi

gençler gelen varsa hiç uğraşmasın 1 yıl daha hazırlansın.

yarın a yaarın diyen tip

ağzına uzun namlulu anne terliği ile vurucan bunun bak bakıyım bir daha öyle diyor mu ?

cankan

bilim kurgu fantastik filmlerden fırlamışcasına giyinerek müzik yapan ve türk müzik tarihini derinden yaralmış bir grup.

bir gülümsemesiyle hayat veren insan

bağımlı eder gülüşlerine ve bir gün o gülüşlere bir daha ulaşamamak gerçekten gülmeyi unutturur insana ve yerine sahte bir tebessüm bırakır.

üç kontore mesaj çekmiş nesil

şimdi bilmem kaç bin li sms paketleri onlar için hazinedir

her erkeğin hayatını siken bir kadın vardır

sözde sikmek erkeklere mahsustur ama kadınlar erkeklerin hayatını öyle bir sikerler ki bir şahin k bir johnny sins bunları ayakta alkışlar göz yaşları ile izler.

sigara içtiğini ailenin öğrenmesi

seviye seviye gider başta çocuk korkar nerdeyse korkudan izmariti götüne sokacak hale gelir

+ ne bu oda lan sigara mı içtin
- yok baba ya film klübündeyiz arkadaşlarla korku filmi çekiyoz ondan şeeettiydik (yok ebenin amı)

+ ne bu lan cebinde paket buldum
- benim değil anne valla bak bizim cemin ( herkesin bi günah keçisi cemi olmuştur)

en son gelinen evredeyse anne ya sigaram yok bi dal alıyom senin paketten yada ya amk babam yine benim paketten otlanmış sigaram bitti yeter amk a kadar gider

götten faks çıkıyormuşçasına uzun boxer etiketi

2 boxer dan kesilen etiket ile 1 boxer daha elde edilebilir o değil firmaya zarar arkadaş.

hayatta olması gereken butonlar

bazı insanlara kesinlikle kapat butonu gereklidir.

galatasaray ı avrupa da destekleyen fenerbahçeli

açık ve net ibnedir. fenerbahçeliyim ama avrupada galatasarayı destekliyorum demek erkeğim ama arada erkeklerdende hoşlanıyorum demek gibi bir şey.

kahvaltı hazırlayan kankanın beline sarılmak

bunu hazırlayan kanka kesin kızdır erkekse bir ibnelik aranır altında
not: mecazi olarak değil gerçekten bir ibnelik aranır

simit saray ını yıkıp simit cumhuriyeti kurmak

ıv susamlı paşa.

avrupa ya yaranacağım diye idamı kaldırmak

bu yasanın ardından amerikanın saddam hüseyini tüm dünya televizyonlarının önünde idam etmeside ayrı trajikomik bir durumdur.

bir kadını şiir gibi sevmek

bir kadını şiir gibi sevmek çok farklı bir durumdur , önce ezbere seversin her mısrasını,her noktasını, virgülünü. içinde tekerrür eder durur zamanla sonra ne o şiir artık seni anlatır ne sen o şiiri başkasına anlatırsın ve en sonunda en sevdiğin şiirin mısraları gibi unutursun onu, hep aklında ama hiç bir zaman kalbinde.

bugün hayatımın en mutlu günü

Mr. Nobody de geçen bir repliktir.
(bkz: Mr Nobody)

paul walker

ölümünün ardından artık hızlı ve öfkeli değil sadece öfkeliyiz.
ayrıca şu aracın içinde ölmüş yamulmuyorsam http://www.heavy.com/ente...-furious-death-pics-dies/

serdar ortaç ın ingilizce şarkı söylemesi

thrift shopu seslendirmesinin ardından video çeken arkadaş bile 6 sn dayanabilmiştir
http://www.youtube.com/watch?v=6bH7L7wt-aQ

samsun denince akla gelenler

(bkz: atakum)

film isimlerini samsun la değiştirmek

eternal samsun of the spotless mind.

hüngür hüngür ağlamak

hayatım boyunca çok nadir geldi başıma karakterim gereği pek duygusal biri olmayı beceremedim hep o güçlü olanlardandım ben ta ki sevdiğim kız bana göğüs kanseri olduğunu ve eğer göğüslerini aldırmazsa öleceğini söyleyene kadar ve ardındanda yok ben bunun yükünü kaldıramam kendine iyi bak senide bu hüzne sürükleyemem dedi işte o an artık daha fazla güçlü olamayacağımı gücümün her şeye yetemeyeceğini anladım ve belkide yılların birikmişliği ile hüngür hüngür ağladım bırak kendimi çocukluğumdan beri ilk defa birisi için ağladım he sonuç ne oldu ; ikna ettim aradan 1.5 yıl geçti olmadı yapamadık ayrıldık ama beni ağlatabilen kadın seni asla unutamam