bugün

entry'ler (109)

hayalim evde yiyecek olması diyen çocuk

abartıyordur,çocuk sonuçta. yoksa bu yaşa kadar nasıl geldi açlıktan da pek ölen yok zaten.

sedat peker i ciddiye almak

tipi desen tip değil yaptığı iş desen iş değil. neyini ciddiye alacağız bu herifin.

yazarları en çok öfkelendiren davranışlar

saygısızlık. bunu yapan kişinin benim ailem/dostum/sevgilim olması bile etkilemez, siler geçerim.

twitterın bok çukuru bir yer olması

bok çukuru da değildir ama esenler otogarı gibi bir yer haline geldi son zamanlarda.

gram altın 527 tl

Altın sonunda hareketlilik gösterdi. bilmeyen "zaten artıyordu" dese de o cahille muhabbeti kesin siz. altının ons fiyatı dolar paritesinde olduğu için tl bazında değer kazandı.ancak kendi rallisine daha yeni başlıyor. en son rallide 2040 usd lerden dönmüştü şuan 1896 usd. kısaca hala düşük fiyat, 2400 e kadar gitmesini bekleriz.

kariyer net

Boktan ve işe yaramaz diyenler olmuş. boktan ve işe yaramayan bir cv ye sahipseniz beklentiniz zaten bu olmalı. yıllardır işlerimi hep kariyer netten bulurum, gayet de memnunum. etkili cv hazırlama ile ilgili yöntemlere bir göz atarsanız şansınız artar. linkedin tabiki daha üst ama tcde kariyer net gayet yeterli. bol şanslar.

tesla ödemede cardanoyu seçer mi

seçer. tüm supply ı verirseniz bir adet tesla model s alabilirsiniz.

korona virüsün yalnızca pazar günü yayılması

yanlış önerme. hafta içi de 22:00-05:00 arası yoğun olarak yayıldığı gözlemlenip kanıtlanmıştır.

takım elbise giyen erkek karizması

Ucuzunu giyerse hiç varolmayacak karizmadır.

psikiyatrist

Kolunuzun kırılması nasıl hayatınızı olumsuz etkiliyorsa, ruhunuzun da hasta olması bir o kadar etkiler. bazen sis çöker doğruyu göremezsiniz, işte orada ilaçlar devreye girer. psikolog+ psikiyatr şeklinde combo ile gidildiğinde harika sonuçlar verebilir. tus puanı da gayet yüksektir ayrıca.

kızların hoşlandığı erkek modeli

geçimini oto teyp çalarak sağlayan beylerdir. yasak meyve gibidir onlar için.

kitapsız

kitabı olanlara tercih edeceğim şahıslardır. kitabı olanları çok gördük/görüyoruz. yürüyün be aslanlar.

pandemide en çok yediren uygulama

uykuya dalma şikayeti ile gidilen doktorun zestat 15 mg yazması. daha çok yediren bir uygulama görmedim. bilenler bilir bilmeyeni de kendi cehaleti ile başbaşa bırakıyorum.

islam barış dinidir

Tabiki öyledir. işid de en güzel örnektir.

sevgilisinin telefonunu karıştıran kadın modeli

bu kasa kadınlar 1.6 diesel motoru 240 newton/metre torku ile kullanıcıları yepyeni deneyimler sunuyor.şaka bir yana da beyler başınıza böyle bir şey geldiyse hiç üzülmeyin, şöyle düşünün bok gibi bir film izleyecektiniz ve siz fragmanda bunu farkettiniz. olayı detaylandıracak olursak bu kişinin; 1-kendine saygısı yok 2- size saygısı hiç olmadı bunu sadece siz yeni öğreniyorsunuz :( 3- sizi kafada zaten bitirmişti sadece gerekçe arıyordu 4- üzülmeyin çünkü bu kişinin mutlu bir yuvası olmayacak, başkalarına da yapacak ilk de değildiniz son da olmayacaksınız. 5- çok seviyorum ondan böyle yaptım diyebilir, kanmayın. çünkü sevgi böyle bişey değil.

evlenilecek kadında aranan özellikler

vicdanlı olsun gerisi hallolur. bir de cim cif yapmamış olsun mümkünse.

yazarların üzülünce yaptıkları

selectra 50 mg.

macaronswap

Viyana merkezli bir ekibin yürüttüğü defi projesi. Henüz açılalı 2 ay kadar oldu. Pancakeswap benzeri bir platform, stake miktarınız kadar blok ödüllerini sizinle paylaşıyor. 1 milyon adet supply ile piyasaya girdi ve hala o civarda. Gem dediğimiz bu olsa gerek cake i erken sattık bunu ölsem satmam.

not: roadmap lerine oldukça sadıklar günü gününe saat gibi işliyor.

19 mayıs 2021 bitcoin in sert düşüşü

panik yapmaya gerek yok sağlam düzeltme yiyoruz sadece.

100 bin liralık altın tak evleneyim diyen kız

11 bin 764 usd paritesine tekabül etmektedir. yani buram buram varoştur, hayalindeki paraya bak amk.