bugün

baby face karizmatik espritüel uzun saçlı küpeli sarışın...
temiz pak yüzlü traşlı varken kirli sakallı olanı beğenirler.
(bkz: hoşların kızlaştığı erkek titi)
zeki , akıllı. sadece bu kadar.
Kaslı, zeki, komik, karizmatik, yakışıklı, sempatik, zengin, popi, ulaşılmaz... Daha nicesi.
sanırım esmer kirli sakallı 180cm nin üzerinde, kaslı maslı olmayıp normal olan erkekler.
kirli sakallı, bakımına özen göstermeyen, göbekli ve espiri anlayışı olan inşaat işçisi.
edit:ben
kimi zaman sizde olsa da hoşlanılmayan ancak sırf berke'de olduğu için hoşlanılan özelliklerin tümünün oluşturduğu erkek.
apaçi. açık net.
damarlı kalın uzun erkek tipidir.
yokluk zamanlarda : herkesle çıkarlar.
eski ilişki bittikten hemen sonra : herkesle çıkarlar.
normal zamanda : yakışıklı, zengin, akıllı, uzun boylu, romantik, karizmatik, kaslı, temiz, bakımlı.... daha da çoğaltabiliriz; olmanız gerek ki çıksınlar. (bkz: biz değiliz yani)
Sarı saç, mavi göz, uzun boy, para.
(bkz: sazan avı)
üniversite birinci sınıfta iken fırlama yakışıklı öz güvenli tipler beğenilirken, ilerleyen sınıflarda evlenilecek dürüst adamlar beğenilir. her yaşta kadınlar farklı erkeklerden hoşlanır doğal olarak.bu sebepten belirgin bir tipten bahsedemeyiz.
Uzun boylu esmer çakır gözlü üçgen ve kaslı bir vücut hafif dalgalı ruh hali olan kızları kendini koruyacağına inandırdığı dolayısıyla kızların güvenini kazanmış tip.
şimdi bu başlığa yorumlar yağacak.
esmer, yakışıklı, 1.90 boyunda, kaslı, üçgen vücutlu,renkli gözlü, kendine güvenen, serseri ruhlu falan. bunun gibi bi ton örnek verebiliriz.
valla sayın kadın sözlük yazarlarımız böyle bi adam sadece sizi baştan çıkarmaz. böyle bi adam erkek sözlük yazarlarını bile etkiler. bir de yorum yapılıyor ya bu başlığa. helal olsundur.
kızlar; sohbetini sevdiği, kendine yakın gördüğü ve güvendiği her erkekten hoşlanır. zeka da bir kızın sizden hoşlanması için önemli bir faktör olabilir. önemli olan zekanızı gösterebileceğiniz bir sohbet ortamının oluşması.

edit: ben kız değilim, erkeğim ben !
kesinlikle tek tip bir erkek modeli ortaya çıkarılamayacak durumdur. kızların da ne istediğini bilmemesi burada büyük bir sorunsaldır. bazen göbek isterler, bazen kel ama birleşince ıykk derler. öyle yani hayat.
piç ve yavşak erkeklerdir.
kendinden emin, öz güveni tam. bakımlı, çok yakışıklı olmayanda seviliyor, karizmatik, giydiğini yakıştıran diyelim.
uzun boylu olmasına gerek yoktur biraz spor yapsa yeterdir.

(bkz: ben)
Bence bu tür özelliklere gerek yoktur, yurdumuzun bayan cinsindeki kezban oranını düşünürsek, sıfatsız ama götsüz göbeksiz bir erkek bile çoktur bu kadın milletine, bir sakin olun kaldırmayın şunların burunlarını elin rus,ukraynalı çıtır hatunları bile ne tiplere bakıyor.
Hangi ütopyaya mensup?.
parası olan erkektir. *
tabiki kişilere göre değişebilir. erkeğin giderli olması gerekir hani bi tarzı olmalı giyim kusama dikkat etmesi gerekir konuşmaları seçimleri marjinal olmalı bokunu da çıkarmamalı. bunları yanında biraz parası ve tabiki bir de aracı olmalı tabi arac sart değil ama olsa iyi olur adamımıza daha bi özgüven katar.