entry'ler (29)

melekler korusun

Salı günü tvde yayınlanan bir dizi . 3 samimi dost aileri ve aşk hayatını aktarıyor .

sezinlemek

Hisetmek olacakları önceden tahmin etmek, belkide olayın sonunda ben demiştim diyebilmek.

ayrilik siiri

Hoşcakal ey sevgilim ! Bu gözlerden son kez yaş akıyor .. Senin için değil seninle beraber geçirdiğim boş zaman için. Sen ! Sen şimdi gidiyorsun ya ben hiç üzülmüyorum aslında.. sAdece sadece bi hoşcakal deseydin be sevgili ! senin için dökülen gözyaşlarının hatrıda kısa bi hoşcakal deseydin ! olsun sen üzülme sevgilim ben senin için döktüğüm her gözyaşının hakkını helal ediyorum ..Yine gel olurmu sevgilim hoşcakal diyemedin belki giderken ama merhaba dersin bir gün yeniden bana .. ozaman bu gözler tebessümler karşılar seni .. yine gel diye gözyaşlarımı döküyorum ardından hoşcakal ey zalim

fazla uzağa gitmiş olamaz

Bir esşya veya canlı kaybolduğunda sahibini veya ailesini telaşlandırmamak için kullanılan sözdür.

herkesin önünde seni seviyorum diye bağırmak

ilanı aşk ediyor olmaktır. Cseretin kendine olan, özgüvenin szimgesidir.

otobüste yer vermek ya da vermemek

Kişinin o ankı durumuna bağlıdır. Eğer ayakta durabilecek durumdaysa yer verebilir.

1 yılda ziyan olan cappy miktarı

merak etmeğin cappy yapıcıları bu konuda çok düşünceliler hiç bir masrafa girmeden çürümüş meyveleri toplayıp bir kamyonun kasasıda atıp götürüyolar .temizlik kavramanından bahsedilemez bile ..bizzat kendim bu görüntüğü gördüğümde şoke oldum insan sağlığı bu kadar mı ucuz ?.

12 yaşındaki kızın 4 inekle takas edilmesi

Sevgi kavramını ,maneviyatın önemini yitiren bir alilenin kızına yapabileceği en büyük kötülüğün simgesidir .

yıldız asyalı

Keman çalma yeteneği vardır . Aynı zamanda müzik grubunda solistlik yapmıştır. ve oyunculuk yapmaktadır. Şu sıralar ise kendisini evcilik oyunu adlı oyunu adlı yarışmada izleyebilirsiniz.

muhabbet kuşunu konuşturmaya çalışmak

Bi arkadaş kazanma cabası sağlamak amaçlı olabilir .

kemal sunal ı özlemek

gülmeyi özlemek sevgiyle mutlulukla izlenen hayatı izlemek

fenerbahçe

Asaletin simgesi gs hep yenen i bi takım sevilesi bi takım

aşk

Aşk aşk aşk bir mum gibidir ,gelip gecici sen çok inanma ona çok sewme yandığınla kalırsın yoksa...

türk erkeği

kaba ama sevimli yaratıklar bazıları çok düşüncelidir ama sevimsizlikleride wardır biz kadınlar seweriz onları :

odadaki sivrisinek

vıııız vızzzzz git artık başımdan beni bu güzel yatağımdan kaldırıp sinek öldürücümü elime alıp katliam yaratmama sebep boktan şey *

komşunun yemek getirmesi

Kaldımı öyle komşular bu devirde ? Aynı abartmanda oturursunuz ama bi merhabanız bile yoktur ! keşke olsa hoş sohbetler sonrada bunları beraber yiyeceğimiz hoş bir akşam yemeği ile taçlandırsak ey misafirperverliğiyle ünlü ülkem !

sevgilisi yanındayken garsona bahşiş bırakan erkek

eğer sırf sevgilisne hava atmak içinse yanlış bi uygulama kız onu dikkate bile almaz hatta bazı kızlar fazla bnkör olunmasına bile karşıdır al gönlümü bir kuru dalla bir tatlı sözle demiş burcu güneş *

empati

ben nerde yanlış yaptım diyebilmektir ?ben onun yerinde olsam acaba napardım diyebilmektir..

yavru kedi

bir sıcak süt içmek için neyini vermezki :p

acun ılıcalı

yaptığı her işe imzasını atan karizmatik sunucu ..