entry'ler (56)

mini etekli kızın inatla gözlerine bakmak

akıllıca bir davranıştır.

tek kelimeyle volkan demirel

iğrenç. gerçekten iğrenç bir insan.

sözlük yazarlarının en çok korktuğu şeyler

cinler. bir gün beni çarpacaklar diye çok korkuyorum.

martıların etçil hayvan olduğu gerçeği

hayvanları ekmek, simit gibi karbohidratlarla besleyerek yağa dönüştürmelerini kolaylaştırdığımız için onlara yardımcı oluyoruz bence. sürekli et balık vs yeselerdi eğer kaslı bi yapıları olabilirdi ve bu da uçmalarını zorlaştırırdı çünkü kas, yağdan daha ağırdır. kaslı martı fikri de kulağa hiç hoş gelmiyor zaten. abanın simite, ekmeğe...

en güzel erkek isimleri

doğukan'dır.

vajina heykeline sıkışan asyalı genç

ters taraftan sıkışmıştır, neyse.

miyelin kılıf

meissner cisimcikleri ve geniş uçlu dokunma reseptörlerinde yoğun olarak bulunurlar.

deniz seki ye aşık olmak

(bkz: zor olanı seviyor insan her defa)

çingenelerden nefret etme sebepleri

dip boyası gelmiş bok sarısı saçlarıdır. saçlarını boyayacak parayı nerden bulduklarını hep merak etmişimdir.

kızların yay burcu erkekleri sevmeme nedenleri

yay burcu erkeğinin biraz salak olması olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen okuduğumu anlayamıyorum. beş dakikadır üç satırlık bir tanımı ezberlemeye çalışıyorum, olmadı. bu günlük bu kadar yeter diyip bilgisayarı açtım ben de.

saçının boyandığı farkedilmeyen kız

saç rengini bir türlü tutturamayan yazarın isyanı.

incici kız

tabii ki vardır. hatta haxball bile oynar *

edit: sözlükten kız düşürememiş yazarlar tarafından yaftalanan kızlardır.

gecenin 3 ünde sözlükte takılan 300 kişi

ders çalışırken bir konu araştırıp buralara gelmiş, gelmişken bi giriş yapıyım demiş olabilirler.

antep in hamamları

antep düğünlerinde erkeklerin ya çekmesiyle başlayan ve kadınların zılgıtlarıyla devam eden, party hard moduna geçiren türkü.

toplu taşıma aracına binen kız tripleri

camdan dışarı bakarken arabası olan bir sevgilinin hayalini kuran kızdır.

sözlük yazarlarının şu an istedikleri şeyler

affedilmek.

yengeç burcu erkeği

ilişkide sadakata aşırı önem verdikleri için karşıdaki kişiden de beklerler. eğer güvenini bir kere kırdıysanız bir daha asla kazanamazsınız, en sevdiği insanı bile hiç düşünmeden hayatından çıkarabilir, çıkardı. vallahi çıkardı.

gözden lens çıkarıldığında hissedilen rahatlık

Hissedemediğim rahatlıktır. Bütün gün havasız kalmasından dolayı lensi çıkardığım anda direkt yanmaya başlayan gözlere sahibim.

tanrının eksiklikleri

Dualarımı duymazlıktan gelmesidir. Güneş tanrısı ra'ya günlerdir dua ediyorum lakin hala güneş açmadı buralarda, donuyorum...